maketari na tv

Previous topic - Next topic

rodeo

Reportazu sa DiB-a mozete pogledati u ponedeljak 5. novembra u 17h na TV ENTER u okviru emisije GORCA ILI SLADJA. Za vas govore maketari Stamenovic, Basic, Lekic i Milosevic.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Dada

Superiska! Hvala Dare!!!


Sandman

Dare care.... super! ;)
josh jedna medijska promocija nasheg hobija!!
thnx za trud oko ekipe koja je snimala DiB! ;)

Srdjan

Dare alal ti vera!!!  ;)

Sandman

Dare, PUNO HVALA shto si nam omogucio (chini mi se) prvi proboj u TV medije!! :)  :-*

Reportaza je zaista super ispala, mozda nekome ko se ne bavi nashim hobijem ovo i nije delovalo toliko ozbiljno - sudeci po najavi a i zavrshetku reportaze ono dvoje voditelja u studiju mi smo i dalje "neka tamo deca koji se bave avionchicima i tenkicima"  >:(

Ali nema veze - ja lichno nash hobi smatram umetnoshcu posebne vrste ako tako mogu da kazem, jer sve ovo shto mi uradimo u pravljenju jedne makete je pravo malo remek delo! ;)

Dare, postigao si pun pogodak, a to je da nash hobi bude vidjen i od strane shire narodne mase jer dosta ljudi je sigurno videlo ovu emisiju! :)

Izbor nashih drugara koji su prichali o maketama je zaista reprezentativan, i drago mi je shto smo imali priliku da ih vidimo na malim ekranima :)

Josh jednom ti puno hvala Dare na tvom doprinosu popularizaciji nasheg hobija medj' narodom :)

Pozdrav,
Srki

P.S.  jel postoje neke shanse da se ovaj prilog dobije u elektronskom formatu (video klip na CD-u) - verujem da bi mnogi od nas voleli da imaju ovaj prilog u svojim arhivama :)

3EMYH

Videcu ja ovih dana ako uspem da ga nabavim, pa ga kacim negde....
Mislim na klip sa prilogom :)

r.i.s.t.a.


Ehh, jbg, po prvobitnoj ideji trebalo je i ja da gostujem u studiju (sa nekoliko maketa itd), ali se na kraju nismo danas dobro koordinisali, i eto ispade na kraju samo taj video prilog i domaćini u studiju.
Biće bolje, nadam se, neki sledeći put.
Dobro je da se bilo šta pojavljuje u medijima - naravno, ne u negativnom kontekstu - samo da malo izađemo iz ovih naših zatvorenih krugova.
Eto npr. u Politici od subote je izašla kratka informacija o Memorijalu, i poziv čitaocima da ga posete. Lepo. Za ostale novine ne znam.

tripko

e nisam se setio a ceo dan razmiljam da nezaboravim i setim se tek u 18h

r.i.s.t.a.


Evo samo da prijavim, čuo sam se sa organizatorima sa TV Enter, sutra nešto posle 17h idem u studio na live razgovor o maketarstvu. Hehe, pretpostavljam da je i ovde Darko malo pogurao stvari :)  Iako mi je mozak overloaded maketama i maketarstvom, što je kolateralna šteta trčanja oko organizacije Memorijala proteklih dana, nadam se da će me krenuti blagoglagoljivost  :)


SALE

Nisam gledao emisiju, ali ne sumnjam da je bilo super. U svakom slucaju, odlican potez medijski kolega Dare  ;)

Srdjan

Joooooj Srdjane, puska te ub'la, kako zaboravi reportazu  :-\  :-\  :-\ (mislim na sebe narafski  ;D )

Ako nabavite to, kacite negde da vidim, ili ako ima neka repriza Dare javi 'leba ti.  8)


tripko

Bravo r.i.s.t.o, bio si odlican lepo si im objasnio da to nisu igracke :)
i da kroz maketarstvo se uci istorija, odlicno idemo dalje  u nove pobede :o