Condor Tupolev Tu-160 Blackjack 1/288

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav svima!Iz ciste gluposti uradih ovu maketu,prepak ICM-a u Condor kutiji Tu-160,sa onim njihovim uzasnim dekalima...Ne sklapa se nista posebno ima da se gituje i smirgla a kvalitet plastike je uzas.Farbano vallejo i ak bojama lak tamiya i vallejo itd.Dekali su se raspali cim su dodirnuli vodu a ja sam spasio samo 07 da bi uspeo da ga zavrsim bar kao CCCP masinu.To je to,jedna po meni veoma losa maketa sto proizvodjaca sto kao rad...idemo dalje.















Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Bas si se napatio sa ovom maketom, ali na kraju uopste ne izgleda lose... I bravo za razmeru, meni je i 144 previse sitnk a kamoli 288
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

najjaci

Rekao bih veoma smelo upustiti se u ovakvu avanturu i ocekivati krajnje pozitivan ishod.
Meni deluje nekako nestvarno kao da je od kartona pravljeno. Verovatno zato sto preovladjuje bela boja sa crnim linijama pa jos i na fotografijama to dodatno dobije kontrast.
Na kraju s obzirom u sta si se uvalio dobro je jos i ispalo.
Svaka cast na zivcima i istrajnosti.
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

milan78

Ma "maketa" je bzvz,razmisljao sam da li da radim wash ili ne ali nije bas uzivo toliko strasno.Svakako jedna maketa svima za izbegavanje.Lepo kupis Zvezdinog i imas lepu maketu. :violin
Instagram-Peacockscaleworx