Spitfire Mk.Vb 1/48 Eduard, Lt. Dominic S. Gentile, Avg. 1942.

Previous topic - Next topic

Tomcat

Oooodlican Spit, vec duze merkam Vb ali bih ga radio kao Funicaneov, a da uspem upola kao tvoj bio bih prezadovoljan
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

boom.boom

Hvala vam Capritim i Tomcat  :super !!!
Quote from: Tomcat on 12-08-2023, 22:20:42Oooodlican Spit, vec duze merkam Vb ali bih ga radio kao Funicaneov, a da uspem upola kao tvoj bio bih prezadovoljan
Maketa za Svaku preporuku! A zasto Funicaneov avion, po cemu je specifican (ne znam nista o njemu)?
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Tomcat

Moja greska, prezime je Finucane  :) Elem, u pitanju je irski pilot u RAF, imao iscrtanu detelinu sa 4 lista ispod kabine, cini mi se najmladji Sqn leader, trenutno se snima film o njemu pod nazivom "Shamrock Spitfire"
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

medico

studiozno i temeljno .... na kraju se isplatilo , odličan rad !

boom.boom

Quote from: medico on 14-08-2023, 22:33:52studiozno i temeljno .... na kraju se isplatilo , odličan rad !
Hvala ti Aco zaista!!!  :super
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Janjic

Auuuu Boki  :love

Ti kad hoćeš, baš hoćeš! Svaka čast, pravi ljepotan. Em Spit, em sve kako treba, em dobar tekst, ma bravo majstore!

Oćemo još, da parimo oči, tako da ti preporučujem da nešto opet praviš! Ionako ih imaš 48545215 u šteku, pa izaberi nešto.
Ima nas četvoro u stanu od 56m2. Mala djeca, skiče, rokću, vrište, traže, grebu, jedu, se*u...nema čovjek kad da pravi. Tako da mi ostaje samo da voajerišem po forumu  ;D

Šalim se malo  ;)

Bravo Boki!
凸(¬‿¬)凸

boom.boom

Quote from: Janjic on 15-08-2023, 17:15:50Auuuu Boki  :love

Ti kad hoćeš, baš hoćeš! Svaka čast, pravi ljepotan. Em Spit, em sve kako treba, em dobar tekst, ma bravo majstore!

Oćemo još, da parimo oči, tako da ti preporučujem da nešto opet praviš! Ionako ih imaš 48545215 u šteku, pa izaberi nešto.
Ima nas četvoro u stanu od 56m2. Mala djeca, skiče, rokću, vrište, traže, grebu, jedu, se*u...nema čovjek kad da pravi. Tako da mi ostaje samo da voajerišem po forumu  ;D

Šalim se malo  ;)

Bravo Boki!
:D  ;D  hahah Mladjo moj al me obradova i slatko nasmeja! Ih vala ta sitna decica... Aj sve ovo kad rade pa da i razumes, to im posao. Al kad im neko veliko dete da tatine makete da se igraju  :o  ;D !?
Hvala ti na predivnim recima, od srca!!!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"