4x 1/72 (part 3) - Reggiane, Balliol, Roland i Pawnee

Previous topic - Next topic

pavlepav

Pozdrav!
Posle duzeg vremena evo jos cetiri 72ke iz moje skromne radionice, po prvi put nisu slike sa moba, vec sam na poslu sliko sa "pravim pravcatim" fotoaparatom i u kabini za slikanje  ;D  :)
Pozzzz

RS Models Reggiane 2005





Special hobby Boulton Paul Balliol





Kovozavody Prostejov LFG Roland D.II





Kovozavody Prostejov Piper Pa-25 "Pawnee"




anki

Fino to izgleda. Zamerka sto si dao ovako ko salatu , mix svega na gomilu. Covece to su 4 posta za svaku maketu po jedan.

Pedja

Bravo!
Fotografije profi, jedino ovaj "selotejp" odskače u scakom pogledu.

YU-DFY

Lepo i pedantno. Slike vrhunske!
Jedina zamerka za ponija. Mogao si neki sa YU-oznakama.

pavlepav

Hvala svima!
Cetiri na gomili da ne opterecujem ljude i forum postovima ;)

Selotejp se jedini nasao pri ruci, sledeci put cu nesto bolje da izmislim, ionako jos ucim oko fotografisanja...  :naughty

Uz bojazan od linca od strane maketara moram izjaviti da ne radim domace oznake  :zvizduc ;)

Lanmi

Opterecuj slobodno, ionako je manjak zavrsenih maketa. Molim te objasni malo setup kako si fotograisao, slazem se sa @anki moze vise postova. Makete su jako retke, ne radi ih svako pogotvo na ovakvom ekspertskom nivou. Nemam nikakvu zamerku, fenomenalni radovi.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

pavlepav

Hvala na lepim recima druze Milane!  :cheers

Oko slikanja tesko mogu nesto reci, imamo neki Canon eos 2000d i slikamo u Godox kutiji i tu se moje znanje oko toga zavrsava  :zvizduc 
Slikamo u njemu porcelan, pa sam uzo malo vremena i za makete ;) Stavili smo na "P" opciju i pojacali osvetljenje i to je to. Nismo jos pronasli ni kako da zumiramo detalje  :think Vremenom cu da ga izucim, valjda  :super