F-84G Thunderjet 10550, SFRJ, Tamiya 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Moja prva Tamijina maketa i zaista imam samo i jedino reci hvale. Ako se moze govoriti o nekoj kritici o bi bilo samo u smislu da bi uputstvo moglo biti jasnije. Boje Tamiya, Gunze i AK, dekali LH.

















Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Odlican!Svakako jedan od mojih Jrv omiljenih jetova.Daj sliku odozdo!Uvek to zaboravis! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

VladimirBrankovic

Odličan... Nema šta. Ma, što kažu, dodaš lepak, boje i oznake u kutiju delova, zatvoriš, protreseš iiiiii..... Prospu se boje i lepak, upropaste plastiku... Posle možeš sve da baciš hahahah
Šalu na stranu, Tamija je da te razmazi... Samo uživanje, bez briga... Normalan broj delova, umereni detalji, dobro uklapanje... Sve!
Baš lepo izgleda, sve je na mestu. Jedino što ja ne bih baš JRV al ajd...

Tomcat

@milan78

Pa stavio sam sliku odozdo, poslednja  :D
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Jovac

Meni Ok. Sve je na mestu i kako treba.  :cheers  :cheers  :cheers


milan78

Instagram-Peacockscaleworx

Lee Adama


Lee Adama

lepo odradjen, Tamiya ko Tamiya, odlicne makete

relja

Lepotica od makete, šta drugo reći...
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

viper


chikavili

Oooodlican... svidjam!  :mjetal

Sto neko rece, Tamija nas bas razmazi  ;D

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...