SU-25 Revell 1/72

Previous topic - Next topic

Nemanja99

Pozdrav svima
Prva maketa koju sam završio u 2024
Sto se tiče same makete lepo se skpala,napravio sam gresku oko kabine kad sam maskirao iznutra mi je ostao otisak prsta pa se malo vidi  :headbang :headbang
Imao sam problem oko dekala pa sam nešto koristio iz viškova









 :cheers




medico

Quote from: Nemanja99 on 12-02-2024, 23:37:52Sto se tiče same makete lepo se skpala,napravio sam gresku oko kabine kad sam maskirao iznutra mi je ostao otisak prsta pa se malo vidi  :headbang :headbang

Ako imaš maskol , uvek ga nanesi i sa unutrašnje strane , skidaš ga neposredno pred lepnjljenje kabine tako uvek ostane kristalno čista sa unutrašnje strane  ;)

najjaci

Sine ja taj otisak prsta na ovim slikama nisam ni vidio, mada je mozda i do mog vida, ali sam primetio da su ti demarkacione linije poprilicno izrazene na pojedinim mestima, kao u vidu sitnih venica. Moze biti da ti je farba bila gusca a traka za maskiranje nesta deblja... Za farbanje koristis li obican ili vazdusni kist? LM, fino ti je ovo ispalo i pored navedenih stvari meni ovo ipak deluje onako cisto i uredno.
A na kraju mozes se i pohvaliti da si na radu ostavio svoj jemstveni potpis da ne kazem otisak  ;)  (znam, znam... glupa fora :deadhorse )
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi