`1:72 Hobbyboss F-5E brazil

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Maketa uradjena manje vise oob.Nije losa maketa ali definitivno ima svojih problema koje sklapanje prave da bude mukotrpan posao.


















flanker

Ok je, ali opet su ti paneli nekako prenaglašeni i nerealno deluju.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

relja

Naoko prost kit za one koji ga ne znaju, ali pun zamki kod sastavljanja.
Svaka čast i za konačni proizvod i za konverziju u ovu brazilsku verziju.
Krivo mi je što nisam ranije video ovo rešenje položaja poklopaca od glavnih nogu stajnog trapa, definitivno naoptimalnije rešenje za ono što je dato u kutiji.
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

najjaci

Quote from: relja on 15-03-2024, 17:42:19...Svaka čast i za konačni proizvod i za konverziju u ovu brazilsku verziju...

Cek zar ne dolazi brazilska verzija u kutiji?
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

relja

U kutiji su brazilski dekali, ali ne i modifikovani verikalac za taj avion.
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

dragan_mig31

Quote from: relja on 15-03-2024, 17:42:19Naoko prost kit za one koji ga ne znaju, ali pun zamki kod sastavljanja.
Svaka čast i za konačni proizvod i za konverziju u ovu brazilsku verziju.
Krivo mi je što nisam ranije video ovo rešenje položaja poklopaca od glavnih nogu stajnog trapa, definitivno naoptimalnije rešenje za ono što je dato u kutiji.

Tako je :) jako zaj***na maketa za rad.Rasklop je uzas.Prednje staklo je za 1 broj manje i je velika muka da se ugradi kako treba itd...

relja

Quote from: dragan_mig31 on 16-03-2024, 07:51:22
Quote from: relja on 15-03-2024, 17:42:19Naoko prost kit za one koji ga ne znaju, ali pun zamki kod sastavljanja.
Svaka čast i za konačni proizvod i za konverziju u ovu brazilsku verziju.
Krivo mi je što nisam ranije video ovo rešenje položaja poklopaca od glavnih nogu stajnog trapa, definitivno naoptimalnije rešenje za ono što je dato u kutiji.

Tako je :) jako zaj***na maketa za rad.Rasklop je uzas.Prednje staklo je za 1 broj manje i je velika muka da se ugradi kako treba itd...

Kada velemajstor tako kaže, mnogo mi je lakše, znači da nije do mene :)
Prekasno sam shvatio zašto se prodaje za tako male pare. Može da se sastavi jedan poduži spisak problema sa ovom maketom, a tako lepo izgleda u kutiji.
Od mene - samo pohvale za ovaj rad!
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

milan78

Zasto ja ne vidim vise slike,ne samo kod Dragana nego i moj post i jos neke?Gledam preko fona...
Instagram-Peacockscaleworx

draggan

Quote from: milan78 on 16-03-2024, 18:18:13Zasto ja ne vidim vise slike,ne samo kod Dragana nego i moj post i jos neke?Gledam preko fona...

Moguće da je problem do tvog mobilnog. Ja fotke (Draganove i tvoje) vidim i na kompu i na mob. (sa i bez logovanja).

milan78

Ne znam sta moze biti problem.
Instagram-Peacockscaleworx