Trabant 601,Revell 1/24

Previous topic - Next topic

Miha

Evo da se upiše i da sam sastavio jedan četvorotočkaš,da ne kažem automobil jer je ovo Trabant.Kupio sam maketu tek započetu kod "Šao ro dik pelmande" na zrenjaninskom buvljaku za 50 dindži sa sve Omeginim makazicama u kutiji.Osim jedne polutke točka(srećom unutrašnje),volana i ručice menjača i žmigaleca-sve je bilo na broju.Nedostajuću polutku točka sam "odeljao",volan i ručice napravio od bakarne žice i napravio bočna stakla na vratima(od poklopca CD-a) koje proizvođač nije ni predvideo.Omalana je miksom da bude "Blu Trabant kao šerpa plav"(samo što nije karavan),kao što bi ga opevali svojevremeno Dr Pop,Pećinko i Radule iz "Atheist rap" grupe.
Ovo je stara maketa trabija iz 1990. jer je Revell izbacio drugu,doteraniju.














YU-DFY

Ko pravi. Ja bi mu stavio ZR registraciju i YU nalepnicu  ;)

Goran A.

U klinačko doba bio jedan zelenkastosivi u mojoj ulici, vlasnik je imao i Ladu, a ovog je zadržao skoro dvadesetak godina paralelno sa njom, možda i duže. I u vreme kad je bio nov, izgledao je matoro, a ti si to nekako uspeo da uhvatiš.

Janjic

Imao tetak, neka prljavo bijela. Brate kad je toplo i uđeš u auto, nekakav čudan miris benzina i svega ostalog, odma mi muka bila. A zvuk i izduvna grana, pa još kad se ide uz brdo... ;D

Bravo, lijepo ga je vidjeti :cheers
凸(¬‿¬)凸