1:72 Zvezda MiG-21 bis

Previous topic - Next topic

flanker

Malo si ga ipak prebrzo uradio. Fali malo toniranje farbi i prljanje.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

VladimirBrankovic

Ne bih rekao, video sam neke slike na kojima je bio ofucan, da, ali ovo je maneken, nije leteo u ovoj šemi, lickali su ga za prezentaciju, tako da je ovakvo izdanje sasvim prikladno za 17163.

dragan_mig31

Hvala vam :) bas tako nisam hteo da preteram sa vederingom jer kad je ovo bilo novina avion je bio jako cist.


VladimirBrankovic

E moji vi, ne znate vi kako je to napiti se u školskom dvorištu Drapšina, a baš 17163 vam stoji iznad glave  :hahaha

Goran A.

#5
Quote from: VladimirBrankovic on 22-07-2024, 19:57:29E moji vi, ne znate vi kako je to napiti se u školskom dvorištu Drapšina, a baš 17163 vam stoji iznad glave  :hahaha

Mora da si se baš dobro uradio kad ti se priviđa 163  ;D  ;D  ;D



VladimirBrankovic

Quote from: Goran A. on 22-07-2024, 20:26:37
Quote from: VladimirBrankovic on 22-07-2024, 19:57:29E moji vi, ne znate vi kako je to napiti se u školskom dvorištu Drapšina, a baš 17163 vam stoji iznad glave  :hahaha
jesam se dobrano napio, ali nisam znao da je bio još jedan manrken! Haha

Mora da si se baš dobro uradio kad ti se priviđa 163  ;D  ;D  ;D




Milicevic.91

Quote from: VladimirBrankovic on 20-07-2024, 12:07:19Ne bih rekao, video sam neke slike na kojima je bio ofucan, da, ali ovo je maneken, nije leteo u ovoj šemi, lickali su ga za prezentaciju, tako da je ovakvo izdanje sasvim prikladno za 17163.
Нашао сам пар слика манекена, сликане су током отвореног дана на Батајници 2016.

https://ibb.co/BTzdtTZ
https://ibb.co/4P5xdM2
https://ibb.co/CHWtNhs

najjaci

Quote from: Milicevic.91 on 24-07-2024, 12:52:57
Quote from: VladimirBrankovic on 20-07-2024, 12:07:19Ne bih rekao, video sam neke slike na kojima je bio ofucan, da, ali ovo je maneken, nije leteo u ovoj šemi, lickali su ga za prezentaciju, tako da je ovakvo izdanje sasvim prikladno za 17163.
Нашао сам пар слика манекена, сликане су током отвореног дана на Батајници 2016.



Je je... ima, ima... kuzis...
No ocigledno postoji jedna vremenska diskrepanca(sto bi reko pokojni Sloba) koja nagna na pomisao da li je zapravo isti aparat u pitanju i samo po onom prednjem 163 ukapiras da jeste.

Sjajni:




Matirani:


Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

Milicevic.91

Quote from: najjaci on 24-07-2024, 21:40:35
Quote from: Milicevic.91 on 24-07-2024, 12:52:57
Quote from: VladimirBrankovic on 20-07-2024, 12:07:19Ne bih rekao, video sam neke slike na kojima je bio ofucan, da, ali ovo je maneken, nije leteo u ovoj šemi, lickali su ga za prezentaciju, tako da je ovakvo izdanje sasvim prikladno za 17163.
Нашао сам пар слика манекена, сликане су током отвореног дана на Батајници 2016.



Je je... ima, ima... kuzis...
No ocigledno postoji jedna vremenska diskrepanca(sto bi reko pokojni Sloba) koja nagna na pomisao da li je zapravo isti aparat u pitanju i samo po onom prednjem 163 ukapiras da jeste.

Sjajni:




Matirani:



Ја сам само поставио слике како је изгледао офуцан јер је то поменуто, нисам имао лошу намеру.

Goran A.

Quote from: VladimirBrankovic on 23-07-2024, 23:36:39jesam se dobrano napio, ali nisam znao da je bio još jedan manrken! Haha
I nije bio, u Drapšinu je taj 17104 dugo stajao ofucan,
 pa su ga relativno skoro ofarbali ovako.

VladimirBrankovic

Istina je da nije greška uraditi ovako, a ni onako. Dragam, koliko sam skapirao do sada, voli da uradi avion u vremešnom stanju, ali je pvog puta odlučio da ovaj uradi ovako, što je takođe validno. Dosta smo počeli svi da se "pržimo" na vedering, pa je veći broj maketa na kutku danas ofucano. That said, lepo je ponekad videti dobro urađenu maketu bez mnogo vederinga. I ja sam smanjio toniranje u poslednje vreme, u ovom periodu mi to više leži...

Tomcat

Meni se svidja, super je ispao
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...