1:72 Zvezda Su-27SM

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Dobro poznata zvezdina maketa.Detalji su ocajni pa sam zato prerezao panele i urezao nitne.Dodni su quinta 3d kabina i master pitocev.Ostatak je iz kutije.Farbanje hataka gunze i tamiya.






















flanker

U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.


flanker

Ipak mi je lepša stara šema  :naughty  :naughty
Imaš li neku referentnu fotografiju za njega, interesuje me da li su mu kačili noviji tip naoružanja?
A jel ovo onda dvobojna šema bez sive?'
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

dragan_mig31

Ima ih na netu ali niti jedna gde je naoruzan :(

najjaci

Quote from: flanker on 10-09-2024, 08:47:13...A jel ovo onda dvobojna šema bez sive?'

Je je doista lici se na ovu shemu, kuzis...



No na stranu to sto nijanse mozda nisu iste ali je rad u svakom slucaju veoma ubedljiv.
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

dragan_mig31

To je ta sema.Ja sam radio prema nekoj fotki gde se cidi da je bio bas ofucan i naravno preterao sam sa vederingom :D

VladimirBrankovic

Čudne su te ruske plave, nikad ne znaš šta valja a šta ne. Em se nijane razlikuju zavisno od osvetljenja, em umeju da budu ofucani da im se ton promeni, em pijani Rusi ne znaju ni čime su farbali mašinu hahaha.
Svakako, interesantna grdosija... Samo apsolutno nemam blage veze gde bih na polici ugurao ovolikog lovca...

najjaci

Quote from: dragan_mig31 on 10-09-2024, 23:24:57To je ta sema.Ja sam radio prema nekoj fotki gde se cidi da je bio bas ofucan i naravno preterao sam sa vederingom :D

Meni se bas zbog toga i svidja. Ima neku svoju pricu.

Quote from: VladimirBrankovic on 11-09-2024, 13:54:58Čudne su te ruske plave...

Ne znam, meni nisu tolko cudne te ruske plave koliko one kanadske  :lol
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi