TAKMICENJE - NIS 2006 - 05.11.2006

Previous topic - Next topic

Sijamski_Mrmot

Prenosim zvanican poziv organizatora.

Nedelja, 05.11.2006.
Mesto odrzavanja - beli hol Doma Vojske Srbije sa pocetkom od 10.00h.
Prijava maketa od 10 - 12h.

POSEBNA NAPOMENA -  ovo je IZLOZBA MAKETA I TAKMICENJE. Znaci bice odvojen jedan deo kao izlozbeni prostor.Time zelimo da vidimo i makete koje su uradjene tokom ove godine ali se zbog nekog razloga ne takmice. Znaci pre svega da se svi na neki nacin okupimo, islikamo i zatvorimo ovogodisnju takmicarsku sezonu, sa zeljom da sledeca bude jos produktivnija.

Kategorije su sledece:

Seniori:
1. avioni 1:144, 1:200
2. avioni 1:72 prop
3. avioni 1:72 jet
4. avioni 1:48 prop
5. avioni 1:48 jet
6. avioni 1:32,1:24 jet,prop
7. helikopteri 1:72,1:35
8. vozila 1:72 oklop
9. vozila 1:72 neoklop
10. vozila 1:35 oklop
11. vozila 1:35 neoklop
12. civilna vozila
13. diorame 1:72,1:35
14. figure
15. brodovi

JUNIORI:
16. avioni 1:72,1:48
17. vozila 1:72,1:35

- KATEGORIJE SU VEC UTVRDJENE I NECE BITI OTVARANJA NOVIH NI PO KOJU CENU!!!
Pre svega misli se na vinjete, istorijske minijature, i razdvajanje diorama na 1:72 i 1:35. Sve to ide u diorame, znaci u jednu kategoriju.
Isto se odnosi i na juniore, znaci imaju dve kategorije, pa neka se tu oprobaju.

SALE

Jel se zna da li ce doci Poljaci, posto sam bio prisutan kad ih je Gusha pozvao jos na takmicenju u Beogradu, ali ne znam sta je u medjuvremenu dogovoreno?

medico

hm, pa ko kjoim cenama je Mirek prodavao makete i kako mu je prodaja ishla u KV sumnjam !  :(
shteta izbezobrazio se a svasta je moglo da se kupi kod njega !

nesha

Ja sam ga pitao da li ce dolaziti i u Nis, on rece da nije siguran.
A  u KV i nije bas nesto zanavljao ponudu, pa mozda i nije steta... :(

dragan_mig31

ja da se najavim kao ucesnik i dolazimo mi iz skoplju 100%.Pozdrav i vidimo se tamo.

Gusha

Lolek i Bolek ne dolaze, zato sto ih deru za putarinu.Putari njih, oni nas, tu se nezna ko koga.. al' nije bitno, bitno je da se para vrti.Ali zato Milancetu najverovatnije stize i Zvezda, pa ce lepo da sve to donese na prodaju, a vi skupite keke pa...

Sto se tice kategorija, ako juniori donesu lom makete kao u Kraljevu, onda cemo samo u njihovom slucaju da intervenisemo i prosirimo kategorije, jer oni vade fleke...od ovih starijih mrka kapa.

Nisam napomenuo samo da je kotizacija po takmicaru 400din. a buvljak 1000din.Za zalbu izdvojite 1000E, (cena prava sitnica) ;D.Nema sta da se zalite bice super.Spremamo jos neka iznenadjenca, ali sve cemo to naknadno da objavimo!

Uz poziv evo i Plan grada i mars ruta, kako da stignete do doma VS



I evo malo slicki od prosle godine, pa vi sad vidite sta cete...

URL=http://i19.photobucket.com/albums/b175/Gusha/Takmicenje/NISH200530.jpg][/URL]




















Kerber

#6
Organizacioni odbor na delu....(sinoc - Vranje)..... >:D >:D >:D



Jug bato   !!! 8)  To u Nish nema !!! Od Beograd i da ne pominjemo.... :o

Nema femkanje u Vranje, a nema ni laganje.....100kila svinja, 200 kila mas' a meso joste nee mereno, al' od cvarci sto ostane, moz' se najede celo Vranje. ;D

Pa se nesto zapitah, a sto jedne godine ne opravimo takmicenje u Vranje ? >:D >:D

Nadam se da nisam nekog zbunio.... Takmicenje je u Nisu, a ja se zezam, k'o i obicno.
Dodjite da se druzimo. Pozitivna energija je potrebna pred zimu, taman kol'ko i zimnica - punjenje baterija.

Momcha

Moz otvorimo i kategoriju za najbolju zimnicu ove godine( napomena: nema otvaranja novih kategorija za ajvar,ljutenicu,
paradajz,tursiju itd) >:D

Sandman

Quote from: Momcha on 11-10-2006, 13:08:09
Moz otvorimo i kategoriju za najbolju zimnicu ove godine( napomena: nema otvaranja novih kategorija za ajvar,ljutenicu,
paradajz,tursiju itd) >:D

A Aj-Var u samogradnji??!  :D
Ili mozda tegla Pin-Dzura u 1/350 na stolu kapetana ruske podmornice, pored svece sa tanushnim plamenom i flajkom vodke??!  ;D ;D

Ko ovo uradi chastim ga picem...  :D ;D ;)

Momcha

Ne ja sam vise mislio na razmeru 1/1,i da se sudijama uz to sve doda i neko mezence a bogami
i nesto sa cim ce da se lade  ;D

Sivcev

Ja se prijavljujem to da sudim, mislim te ljutine i ostale ishrane.

Gusha

Moze, al' moras da poneses 'lebac za topkanje, posto smo kratki sa fondovima, tako da repro materijal te vrste nismo u mogucnosti da obezbedimo sudijama!

Dar Mar

Quote from: Kerber on 11-10-2006, 09:50:05
Organizacioni odbor na delu....(sinoc - Vranje)..... >:D >:D >:D

Je l' ovaj u sredini onaj sto pokupi medalju nepoznatog sjaja pre neki dan? Ili je to onaj za koga nesrecni Preza izjavi u pretproslu subotu da je moja lepsa polovina  :P   Ili je to kompleksna licnost koja je i jedno i drugo a mozda i nesto trece...  ::)
"Ja sam pošteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!"

Kerber

mora da je kompleksan licnos', jer vidis koliki je ?   >:D

U stvari, ovaj sa kapom i keceljcetom je mitska licnost, Bog rostilja u Vranje.
Njemu se polazu zakletve novopecenih rostilj-majstora (nesto kao Hipokratova, samo bez slusalica i aparata za pretisak).
Neko je uradio figuru u razmeri malo vecoj od 1/1.  8)
Mozda, ako ga pronadjemo, i ako bude 'teo da podeli sa nama tajne svog zanata, moze da objasni tehnike izrade i molerisanja istorijskih minijatura i figura.... >:D

Gusha

Bas taj! Sinoc su "Kod zabu" u Vranje pale dve pljeske za slobodu,pa Bane rece, da malo popularizujemo gospodina.Za 80 kinti dobijes pljeskavicu veliku ko felna!Htedosmo da ga ponesemo ko maskotu za Nisko takmicenje, nego mnogo je debeo i tezak. (ne ovaj u sredini, mada je tu negde, nego ovaj desno. Ovaj skroz levo, ginekolog amater, je laka kategorija)!