Takmicenje u Nisu, nedelja, 18 novembar!

Previous topic - Next topic

rodeo

U sklopu maketarskog takmicenja u Nisu 18.11.2007 bice odrzan memorijalni kup "Nemanja Pavlovic" u pomen nasem prijatelju i vrhunskom maketaru koji nas je tragicno napustio ove godine.

Ucestvuju sve makete istorijskih minijatura (ne letelica) koje se prijave na glavno takmicenje u organizaciji maketarskog kluba "Narednik Mihajlo Petrovic"

Skromni ziri odredice po svom nahodjenju tri makete (ili diorame ili figure) koje ce biti nagradjene plaketom i robno.


U ime organizatora memorijala
 
     Darko Simic
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

tripko

#46
Prijava u PDF jutros sam je dobio i prebacio sve to lepo u PDF
http://www.sendspace.com/file/muxum2

Kerber

ne upisujte samo redne brojeve...to cemo mi...hehehe
prosle godine nam se tako javili dupli, pa da izbegnemo tu situaciju

milanco

Za one koji dolaze u Nis ne plasite se snega toga kod nas nema ni milimetar ceo dan je paala kisa ;D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Kerber

Zavrsilo se nase danasnje takmicenje....
Toliko sam umoran, da ne mogu sad da trazim rezultate, a zbog obaveza nisam nisam ni slikao (to ce Miltenovic da okaci).
Bilo je 128 maketa, ljudi koji su krenuli iz Kraljeva su morali da se vrate zbog nevremena, dosli su Pancevci sa Dekije Modelliusom iz Sente (on je sinoc sletao s puta, al je sve OK), iz BG smo imali 6-clanu delegaciju, iz NS samo jednog decka (osvojio drugo mesto za oklop - pioniri u 72), iz Sofije - Bugarska, 4 takmicara (jedan je uzeo 2 druga mesta u avionima cini mi se).....
Kakvo je vreme u zadnjih 24h, i oni su jedva stigli. Pa i Gusha i ja smo nocas/jutros jedva stigli po kijametu iz Paracina....
Imali smo kao aneks nasem takmicenju i deo posvecen Memorijalnom kupu Nemanja Pavlovic, gde je tri takmicara dobilo prikladne nagrade.
A Tripko nek se sam pohvali, da ga mi ne po'valjujemo....hehehe >:D
Hvala svima koji su imali srchku da dodju u Nis i da nam uvelicaju ovo takmicenje.

Pozz!

milanco

I ja bih iskoristio da se zahvalim svima koji su dosli i pomogli da realizujemo takmicenje iako su nas pratile mnoge poteskoce :)
Slike ce reci vise nego sve reci  :D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Vizant


tripko

Evo da pohvalim ekipu od cetiri pilota /Marko pilot, Darko navigator, Vlada i moja malenkost dezurno osoblje/ koji su ovakom lepom i suvom vremenu leteli po auto putu 80-100 km/h i stigli bezbedno u Nish i vratili se kuci u BGD. Okitli smo se nekim dragocenim metalima tipa, zlatom, srebrom i bronzama :o).  Hteo bih i ovom prilikom da se zahvalim na lepom gostoprimstvu i jos lepsem poklonu zvani "dremel"  ;D ;D ;D

Puno pozdrava Nemanja

rodeo

  I ja da izrazim odusevljenje organizacijom i posetom. Bilo je blizu 150 maketa, odlican prostor, jos bolji domacini.

  Puno faktora je islo protiv nas (nevreme, lazna epidemija) ali izborili smo se bolje nego sto smo ocekivali.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Sandman

jedan je Tripko....jedan je Tripko...  ;) :D :D :D :D

Bravo Tripko dzedaj majstoru nash - ako je iko zasluzio tu vrednu spravicu to si ti ;)

sad smo ga tek ugasili kad krenesh sa pravim (dre)m(el)ajstorijama  >:D :D :D :D

chestitke svim osvajachima medalja i nagrada - nadam se da ste se lepo proveli i zabavili ;)

nadam se da necemo josh dugo chekati na fotke od danas ;)

Dimitrije_90

Quote from: Kerber on 18-11-2007, 18:36:19
Zavrsilo se nase danasnje takmicenje....
Toliko sam umoran, da ne mogu sad da trazim rezultate, a zbog obaveza nisam nisam ni slikao (to ce Miltenovic da okaci).
Bilo je 128 maketa, ljudi koji su krenuli iz Kraljeva su morali da se vrate zbog nevremena, dosli su Pancevci sa Dekije Modelliusom iz Sente (on je sinoc sletao s puta, al je sve OK), iz BG smo imali 6-clanu delegaciju, iz NS samo jednog decka (osvojio drugo mesto za oklop - pioniri u 72), iz Sofije - Bugarska, 4 takmicara (jedan je uzeo 2 druga mesta u avionima cini mi se).....
Kakvo je vreme u zadnjih 24h, i oni su jedva stigli. Pa i Gusha i ja smo nocas/jutros jedva stigli po kijametu iz Paracina....
Imali smo kao aneks nasem takmicenju i deo posvecen Memorijalnom kupu Nemanja Pavlovic, gde je tri takmicara dobilo prikladne nagrade.
A Tripko nek se sam pohvali, da ga mi ne po'valjujemo....hehehe >:D
Hvala svima koji su imali srchku da dodju u Nis i da nam uvelicaju ovo takmicenje.

Pozz!


Hehe, ja sam taj decko iz NS  :) super je bilo u Nishu (ako izostavimo sve vremenske nepogode i pricu o zutici)  ;D jedino mi je zao sto nisam mogao da ostanem do kraja dodele nagrada, morao sam da zurim nazad u NS, da me ne uhvati mrak  :-\

Gusha

Dimitrije, sine Mitre, cestitam ti na nagradi! Samo napred...

Kerber

Dimitriju sam morao onako na brzinu, bez ceremonije i slikanja da dam medalju, posto se zurio za NS...ja se izvinjavam, ali vreme je islo protiv nas.
Nadam se da cemo sledeci put imati vise vremena i lepog vremena, takodje , da se lepo druzimo.
Hvala jos jednom, svim ucesnicima !

nebkv

Samo jedna ispravka,deo ekipe iz Kraljeva se vratio,a drugi deo je stigao.Krenuli smo sa dva auta,stigli sa jednim.Drugi je odustao oko Vrnjacke Banje,neociscen put,fiat panda,losa kombinacija :)

Gusha

Svakako vam odajemo priznanje na hrabrosti.I jednima i drugima.Iduce godine pomeramo definitivno za neke toplije dane!