MUSTANG P-51D

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Quote from: Sandman on 26-12-2007, 19:25:45
Mislim da ti ne idu prop avioni tako loshe Draganche.... samo DEFINITIVNO morash d asmanjish malo dozivljaj sa weatheringom! Ovo ti je dobronameran savet, jer ipak ne treba svaku maketu preterano prljati i ostarevati! ;)

ovaj mustang je bolje da si ostavio makar i nezagaravljeno - ovako je malo musavije ispalo... shteta jer si samo farbanje zaista odlichno odradio! :(

ajd sad chekamo sledecu reparaciju  >:D i kao shto rekoh.. samo lagano.. maketarstvo nije neshto shto se radi na brzinu! ;)


ma nije problem :) maketu sam morao da doradim ovako brzo jer je opklada u pitanje :D sledecu razmisljam da radim 1:71 mustang mk.3 od revela,svidja mi se englesku kamuflazu :)

Kerber

 :D
O'dje je nesto gorijelo???? ;D

Al' si ga okadio, brateeeeeeee... ::) K'o da je proleteo kroz svoju zrtvu, prethodno zapaljenu.
Moras da naucis da "smanjis dozivljaj"...kad pomislis da je dosta - da znas da je previse (stari maketarski aksiom, a potvrdjuje ga svakodnevno i G-din Murphy).
A, moglo je mnogo bolje. Ne kladi se vise nego poako uradi dobru maketu, jer ti to , definitvno, mozes i umes, samo se zaneses "ko maksim po diviziju"
pa udri, udri,. udri.....hehe
Zmaj je kvalitetno uradjen, fulao si sa bojama za kokpit, ali je metalizer lego ko dupe na nosu, pa sam ocekivao vise, pogotovu za dobar, meni omiljen Mustang.

Podseti me na cuveni triptih slika u nekom muzeju na kojem je na prvoj slici izgoreli hlebac, na drugoj davljenik koga je izbacilo more na obalu i na trecoj -devojka sa bebom u ruci. Naslov triptiha je "Prekasno izvadjeno".... 8)

barbarossa

Da li negde mogu da se nadju ovi dekali za "Detroit miss" u 1/72?? Taj pilot je na njemu imao 6 vazdusnih pobeda, a od toga dva messera 262. Inace ima jedna mala greskica na maketi, ovaj P-51D je iz ranijih serija tako da nije imao onu hrbat ispred repa..