MALA POMOC KOLEGA

Previous topic - Next topic

Ćomi

Naime,sa devojkom koju ponekad zovem svojom sam nedavno,pre dve tri nedelje svratio do Milana i tom priliklom od nje dobio podosta poklona ;D ;D

E sad,posto nisam bas smislio sta za NG da joj poklonim,resih da joj deo tada dobijene plastike vratim,doduse malo u preradjenoj formi... ::)

Slike postavljam u nadi da ce mi neka sugestija po pitanju kompozicije,ili bilo cega vec,pomoci da poklon bude na zadovoljavajucem nivou.

Tek da pomenem da sam do vidjenog stanja na slikama dosao za dva dana rada,a kako NG galopirajuce dolazi,imam jos 3 dana za finis ???

Ram,tj zljeb na ramu ce taman biti za akvarijum koji ce danas biti gotov...Fale oluci,vrh svetiljke,puske u vojnika,prasina i gomilice cigli...


A sad malo slika...

No signature.

gasha

ovo za grafit je fenomenalna ideja ;)

Ćomi

Pa to je ta pomoc koja mi je trebala !!! :) :)

Eto,toga se nebi setio nikad sam.

HVALA,naravno da cu obavestiti...
No signature.

Hartmann

Trebao si ovom oficiru malo nize da postavis levu ruku  ;D  ;D  >:D.
Salim se, nadam se da ces stici da je dovrsis do NG. Lepo izgleda.
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

Ćomi

#4




Ostalo jos da se mat prelakira,da se stavi plocica i na zid da se doda poruka licne prirode ;)...

Napravio sam i akvarijum koji pase na ovaj ram da prilikom brisanja prasine sa scene ne bi leteli delovi po sobi ;)

Koliko je brzinski radjeno,ja sam bas zadovoljan rezultatom...Bolje svetlo za sliku nemam,doneo sam scenu na posao a ovde je samo neon...

Eto,za ovu godinu dosta od mene

PS.

probao sam da prebacim ovaj post u zavrsene projekte ali nesto bas i ne umem...
ako ovde smeta,molim gospodu moderatore da ga frljnu tamo...
No signature.

djnik

Au, ako joj das ovu dioramicu na poklon ne da ces da je zoves svojom nego ces da prodjes kao milanco i ja :)

Odlicno si je odradio i to u veoma kratkom vremenskom roku!

Ćomi

eee...sta je ona rekla... :-[ :-[
No signature.

Srdjan


Kokpit

Lepo, ljudski lepo. Jel mi se ;ini ili je harmonika čista. Imaš nameru da je prljaš, malo voša ...  ;)