Bristol Bulldog

Previous topic - Next topic

mutayu

Dobro je da ga nisi bacio! ;D Sudeci po fotografijama, lepo izgleda!

Hartmann

Bas si ga super uradio, kakvo crno bacanje!
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

Profa

Pa ko je to nama izgubio ralicu? Znam za osećaj, naime....
Stvarno lepo izgleda, sem što mi se antenska "sajla" čini još uvek malo debelom... No, možda je to samo moj osećaj.
U svakom slučaju zanimljiva i, kao što se (i) u tvom slučaju pokazalo, izazovna maketa  ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

airbamby

Sjajno izgleda Bulldog,sto profa rece "saila" je stvarno predebela...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

gasha

hm, hm, dovescu vas sve ovdi pa da vidite koliko je tanka antena. Ko dlaka. Malo je farba zadebljala. Inace treba da bude malo deblja od zategi na krilu. Slazem se sada kada gledam fotke deluje deblje. Ali kao sto rekoh, dobro je da je uopste zavrsen. ;D

Profa

"Malo je farba zadebljala"? Malo?!?!  :o

Ma šalim se, ne daj se provocirat!  ;D
Rekao sam ti, fotka može da preuveličava stvari (k'o na Fiatu), ne tangiraj se  ;)
BTW, Hurri izgleda baš dobro! Prema tome teraj dalje... i daj još kakve slike koje bi nam ukazale na mikroskopske nepreciznosti  ;D

Glavno i osnovno je pitanje koliko si ti zadovoljan svojom maketom - ne dozvoli da te bilo koji komentar pokoleba, pogotovo kad je po slici, a ne uživo... Znam koliko moji avioni umeju da izgledaju bolje (ili lošije) na slikama nego uživo - bar ja vidim greške....

Da concludiramo: stavljaj ga u vitrinu i ne pipaj više (sem kad brišeš prašinu), Bane će (pretpostavljam) da okači slike u galeriju jerbo stvarno vrede, a ti napred u nove radne pobede!  :D

p.s. Ne frkaj se kad budeš brisao prašinu, nema teorije da se ta "tenkovska" sajla otkači  ;D (nisam izdržao, sorry  ;) )
Bogu fala što sam Lala! :)

gasha

nije jos izlakiran i detaljisan. Dacu finalne slike.

Kerber

 ;D
Ajde vise sa tim slikama... ;D

Super je. Veoma mi se dopao ovaj metalno-srebrni finish na maketi. Ceo avion je veoma lep. Slikaj ga u nekom lepsem okruzenju i to je to.

A, i jos neki "duguju" fotke....hehehe

Profa

Quote from: Kerber on 15-01-2008, 11:30:09
A, i jos neki "duguju" fotke....hehehe

::) Nemam ja pojma koji su ti...  0:)
Bogu fala što sam Lala! :)