F/A-18C hornet academy 1/72

Previous topic - Next topic

sha

Mislim da je maketa u potpunosti ok (bar za mene pocetnika). Svaki put kad krenem da radim kazem " ovu cu do kraja da uradim kako treba" valjda ce tako ispasti.






Ovo su farbice za njega nadam se da su ok. Da nece biti kao sa migonjom.


Radicu ga kao Golden Dragons treci po redu.


pozz svima.


oddball

Tja, od Akademija nikad maketa  ;) Aj srecno bilo pa da krademo tehnike i cake od tebe tokom rada.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

barbarossa

nemoj tako, maketa je fenomenalna, jedino ti boja 125 nikako ne ide, ona je za F-15E i F-16 ona tamna siva. ZA F-18 su ti 127, 128 i 129 kao solucija za poigravanje sa sivim tonovima.. Pogledaj malo slike na netu

GBU-10

Samo napred sa ovim Hornetom,maketa je kako vidim kvalitetna
i dobro izlivena pa zato polako sa istom kako bi izvukao maksimum. :super

ubermagog

Najbolji i najnoviji Hornet, umanjen u 72 čuveni Akademijev Hornet 32! Ista priča kao i sa njihovim F-16.
Maketa je malo zahtevnija zbog rasklopa, detalja i broja delova. Nije za svakog  :)

Obrati pažnju na boje, poslušaj Barbarosu.

sha

U vezi farbi, nisam nasao 127 i 129. Sta mislite dali bi moglo nesto da se izvuce iz ovoga



dali da umesto 125 koristim ovu 1 matt, ili da 125 malo posvetlim sa belom matt , ili da 125 posvetlim sa 1matt?  :headbang

drakii

Da dodam, maketa je br,1 za Horneta, tachno je da treba pazljivije zbog rasklopa da se radi, ali poshto je nisam uradio, vec samo "pasovao" smatram da je u redu, chak i za prva mesta na takmichenju, iako je Academy, koji ponekad intezivno uprska poneku maketu , promashi i izgled, ovde to nisu uspeli.Muka me uhvati kada otvorim kutiju njihovog Me 262 i pogledam profil krila, ono je sramota i za tarabu, ali shta je tu je osim josh nekoliko propusta, maketa je tehnoloshki jako dobra, avaj , ipak chu da ih radim, jedino da odluchim dali da se uhvatim u mukotrpan posao korekcoje propusta.Samo napred, dobra je to maketa i dobro je uradi, verujem da ti to mozes, a tako i ti pristupi, vodi rachuna o bojama, ali su me preduhitrili...., pozdrav :pilot

pekar

Manje price vise rada!!!!!!! dobra - losa - ovo- ono
IL-76

PELE

Samo napred, bice super na kraju!

Inace, maketa je dosta detaljna koliko se da videti sa slika....




Pozz

sha


sha

Evo malo nastavka posle duzeg vremena, srednje zalosno je ispao, smorio sam jer mi je ostao lepak od selotepa ka kabini pokusavao sam da ga skinem sa drugim selotepom, prao, trljao ali dzaba ostao je matiran.
Pogresio sam i farbice na kraju trebao je malo svetlije al sta je tu je kad se izlepe ostali dekali i kad mu se stabe bombice ispashce malo bolje.
Pozz.






oddball

za kanopi pastu za zube i vlaznu cistu pamucnu krpu/majcu/sta vec slicno i nemas frke, samo moras da trljas malo vise.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

GBU-10

Nemoj se brigas,bice jos maketa mada mi i ovaj hornet
izgleda dobro,takodje ti predlazem pastu za zube
a onda udri polirati kanopi,garantujem da ces postici
napredak i ispraviti gresku.Inace sve pohvale na izboru zapadnjaka.