Qzma

Previous topic - Next topic

qzma


qzma

Zar sam toliko los pa nezelite da me podstreknete da nastavim da pravim makete, a zao vam da me ispljujete?...
;D

Aki

nije uopste lose!
super si uradio kamuflaze na vozilima,a i na vojnicima.
samo,ja bih malo vise zaprljao onog oklopnog transportera(prve tri slike)

milanco

bas klepi radovi svidje mi se kako su ispali a svidje mi se i odabir maketa :D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

3EMYH

Los?
care, makete su odlicne, jedina zamerka je sto su moderna vozila. :)
Gde su tu Svaba ili Ruja?

gasha

lepo, samo mi malo deluju sjajne, jesi li ih matirao?

rodeo

Meni se bas svidja!
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Kerber

Meni dobro izgledaju, ja tako ne umem jos uvek da sklopim i ofarbam ista bez krila...

Imam dve zamerke:

1. Kad vec stavljas figurice pored, ajd' lepo jedna podloga, pa da to bude celina 8)
2. Nemoj samo link za "fotokofu" da stavljas, 'ajde iskopiraj fotke ovde, da se ne desi da neko ko ima spori telefonski internet izgubi strpljenje da bi video fotke. ???

Ja toliko   ;)
Pozdrav,
Bane

igor

Slikaj ih pod mikroskopom  :o Ne vide se detalji...

qzma

E pa braticu ti barem mozes da uslikas one ruse sto sam ti....
Slikao sam sa blicom jer nemam neko osvetljenje u jazbini, pa se mozda cini da nisu mat, ali jesu.
A sto se tice blata i prljavstine, moj gorepomenuti je imao uticaj na mene jer on farba kao iz fabrike  >:D a i ovo su moderne makete, nisu prosle kroz neznam kakve frontove  0:)
Diorame necu da radim dok nebudem imao vitrine itd.
Hvala puno.  8)

Mixon

#10
Quote from: qzma on 17-01-2008, 15:23:22
Zar sam toliko los pa nezelite da me podstreknete da nastavim da pravim makete, a zao vam da me ispljujete?...
;D

Izvini, sad sam video tek!  ::)
Samo nastavi dalje, nije ti ovo lose, BRE  ;) i salji dalje, znam da imas jos! ::) ;D
Koliko sam mogao primetiti, Nemcima si obukao Woodland uniforme, a oni ih nemaju.
Pozdrav
Milan