TIGAR1

Previous topic - Next topic

nesha

Evo radim na Revellovom  tigricu u 72-ci. Posto nisam hteo varijantu iz Tunisa koja je u kutiji, poceo sam neke dorade i prerade. Ovo je za sada:

Uradio sam poklopac na desnoj strani kupole umesto otvora za pistolj




ovo su auspusi, vidi se sta je dodao  :)



stitnici za priskope (ovo mozda i promenim)




zapocet home-made eceraj za kablove za vucu i sipke za ciscenje



Eto za sada toliko, sporo napedujem zbog obaveza... :( :(
Zanima me da cujem mislenje i predloge  :D




Sijamski_Mrmot

Meni izgleda dobro. Samo nastavi.

A koju ces verziju da radis ako nije tajna?  ;D

nesha

Hvala :)
Najverovatnije ranu E verziju...znaci nikakve posebne izmene osim vec uradjeng poklopca i prednjih blatobrana. Vise cu da mu uradim neke dorade i upgrade-ove u kucnoj radinosti  ;D

nesha

Ma zavrsicu ja njega, makar crk'o (i ja i tenk ;D).
Pravo da ti kazem nemam pojma sto sam se odlucio bas za rani E, imam jos vremena i da promenim kurs... ::)
Rarmisljao sam o downgrade-u, ali sam odlucio da to ostavim za neki drugi put- planiram jos tigrova u buducnosti...
Hvala na podrsci  :) :) 

Momcha

Da li si 100% siguran da su rani Tigrovi a pogotovu u africi imali otvor za bekstvo
koji si napravio? Koliko sam ja citao do sada,sa tim poklopcima idu i drugi branici,zastite za auspuhe,
rasprskavajuce granate na telu tenka, a sve to nemaju tigrovi koji su bili u africi.

SALE

Quote from: nesha on 18-10-2006, 22:09:11
Evo radim na Revellovom  tigricu u 72-ci. Posto nisam hteo varijantu iz Tunisa koja je u kutiji, poceo sam neke dorade i prerade. Ovo je za sada:

Uradio sam poklopac na desnoj strani kupole umesto otvora za pistolj




ovo su auspusi, vidi se sta je dodao  :)









Nesho, Nesho, nemoj onoliko da se iglas sa Tigrom  ;D

Saaaalim se...  ;D

Samo napred druze, ali sto rece Suba stvarno si mogao da skratis sebi muke i kupis vec sredjen i uredjen Revell Ausf. E, ali nema veze, ovako je interesantnije.

Sretan rad i javi kad bidne nesto novo  ;)

Momcha

Nisam bio pazljiv,moja greska  ;D

nesha

Ma Sale, u pravu je Suba potpuno, nego sam ja mazohista i volim okolnim putem... :D
No i da sam uzeo gotov E, opet bi mu doradjivao auspuhe, ovi su mi nezadovoljavajuci i jos kojesta, planiram i stosta da dodam sto nema na bilo kom Revell-u, postavicu slike cim bude bilo (imao sam pauzu u radu od 2 dana-obaveze hude.. :()
Pokusacu da ga zavrsim za Nis :)

nesha

Evo jos "par" slicica kako napredujem

telo sa prednjim blatobranima, farovi su dobili zice


desna strana tela, vidi se mesto udara granate i osteceni blatobran


jos jednom isto iz drugog ugla


leva strana tela, vide se dimne kutije i "navarene2 sine oko kojih ce ici bodljikava zica :-X


pozadina, da ne kazem dupe :-[ ;D, auspusi jos nisu na mestu


kupola spreda


kupola s' desna, dimne kutije od igle by Medico (hvala Aco na receptu :))


kopola odzada, ii kupola je sa leve strane zveknuta, obratiti paznju na zice za aktivaciju dimnih kutija  ;D


i ovde se vide neke dorade


jos jednom telo sa desne strane, odavde se bolje vidi :)



Toliko za sada, prijatelji zao mi je ako sam vas udavio sa slikama, no sam jako zainteresovan kako vam se cini, ovo mi je prvi projekat posle duuugo vremena, te ce mi vase misljenje mnogo znaciti  :) :) :)

Sandman

Quote from: nesha on 31-10-2006, 23:46:30
Toliko za sada, prijatelji zao mi je ako sam vas udavio sa slikama, no sam jako zainteresovan kako vam se cini, ovo mi je prvi projekat posle duuugo vremena, te ce mi vase misljenje mnogo znaciti  :) :) :)

ma kakvi ugushio Nesho - samo shibaj slike iz rada!!!! ;)
super ti je ovo sa udarom granate u bok i iskrivljenim blatobranima!!!
a i dorade su ti ono....BRAVO!!  :) :D
hajde jedva chekam da vidim sledece radove ;)

medico

bravo , bravo ...koliko vidim scena minijaturnog oklipa u domacem maketarstvu je sve jacha !
hoce li biti gotov za nish ?

rodeo

  Ja se pridruzujem ovacijama. Dodatci su poboljsali izgled makete za 100%
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

nesha

Hvala, drago mi je sto vam se dopada! :) :) :)
Drzaci za zicu su od dna case od jogurta
Potrudicu se da bude gotov za Nis, problem je sto radim ceo dan... :(