Hasegawa 8-ton Halftrack w/Quad 20mm AA Gun

Previous topic - Next topic

Sandman

bravo Profo!

samo.. imash josh 9h da zavrshish i weathering ;)

s obzirom da si pravio pauzu za spavanje.... tako da to sht si pocheo pre 24h (u 12:30) ne znachi da u to vre,me morash da ga zavrshish.... ;)

jako je lep imajuci u vidu da je vozilo, i da je tu bilo i flasha kolko ocesh i da ima brdo tochkova....

ajd sad josh par sati ako hocesh odradi mu i wash natenane i blagi weathering pastelima ;)

pozz,
Srki

Profa

Quote from: Sandman on 26-02-2008, 14:33:49
samo.. imash josh 9h da zavrshish i weathering ;)

s obzirom da si pravio pauzu za spavanje.... tako da to sht si pocheo pre 24h (u 12:30) ne znachi da u to vre,me morash da ga zavrshish.... ;)
Jeste, Srki, al' 'oću i da iskoristim lepo vreme i prošetam malo sa Gogom pored Tamiša  8)
Ja sam i računao da ga uradim za 24h sa spavanjem, u HC varijanti... Šteta je samo što su gusenice takve kakve su, pa spoj prilično kvari opšti utisak  >:( Probaću malo kasnije da poradim na savijanju istih super-lepkom prema točkovima, da se dobije realniji efekat... Isto važi i za weathering - će da bude sređeno  ;)

Ovo me je pomalo podsetilo na vreme kad nisam znao za sve moguće mudrolije oko unapređivanja izgleda makete, pa su sve bile k'o iz apateke  :D

Hoću, kad se vratim, da odradim i još par ljudskih slika, jer su ove stvarno katastrofa...   :(
Bogu fala što sam Lala! :)

milanco

lepo je ispalo svaka cast svidja mi se
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

mutayu

Bravo! Zavrsi ga u Hard Core varijanti! Stavi neke lepse slike, ako mozes,  i u topic za slike zavrsenih.

alaleksic

Svaka cast,lepo je videti ovako nesto

Boki

Svaka čast, profo.
Eto šta može dobro razrađen i par puta revidiran plan :D .
I, naravno,
SREĆAN POLUROĐENDAN GORANI!

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Kerber

Odlicno Profo !
Iako nije moja sfera interesovanja, skidam kapu za brzinu i tacan rad !
Tenkisti i ostali ce vec znati sta dakazu vise.

Dobar nacin da se naterate da radite, gospodo olenjeli maketari !  ;D

Kad je Profa, pored bebca u kuci uspeo da zavrsi nesto za 24h, pa onda nema sta da se izvlacite.
Cekamo sledeceg takmicara !
Nemo' da mi se uspavljujete !

nesha

Bravo Profo! :) :) :)
Lepo i cisto uradjen model-pogotovo sto je "otvoreno" vozilo.
Eto i jedan grupbild je gotov! Sad da vidimo sta cemo mi ostali da uradimo, valjda ce nam ovo biti primer  ;)
Gogi koja je izdezala uz tebe 24 casovno maketarenje SRECAN POLURODJENDAN! :) :) :) :) :) :)

medico

bravo profo, dobar rad !
vidim da si ti to glat sastavio  ;)