mig 29 what if

Previous topic - Next topic

tenk

Akademy 1/48 totalno proizvoljna sema(mali uticaj majcice rusije ;D),boje su kao na originalnim nasim migovima.Ima tu jos dosta posla kao svetla ,nisan,naoruzanje,pa da padne prvo polu mat lak,oznake su naravno lift here za mig 21(nova sema bojenja sa kosovskim krstom+evidencijski brojevi sa letreseta ;D)i za kraj jos jedna tura lakiranja,e sad mozda odradim onaj prsten na nosu,ali videcemo!


www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

dragan_mig31

uu bre ovo izgleda jako lepo :) jedva cekam da vidim ovo gotovo

Sandman

moram priznati da mu lepo chuchi ova kammo!  :o ;)

chekamo nastavak....

ocesh li mu rondele na trupu stavljati kao kod SFRJ oznaka - na usisnik - ili cesh ih staviti ispod repa?

moje iskreno mishljenje je da rondele mnooooogo lepshe stoje na usisniku, i zato se malo "razocharah" kad sam danas video slike remontovane 29ke.... no dobro... tek predstoji farbanje tih aviona.... no da ne offtopikujem, vratimo se na maketu tvoje 29ke.... ;)

tenk

Uf bas si me cacnuo,jer o tome i ja lomim glavu od pocetka,ali definitivno ce na usisnik! ;DPrva ljubav zaborava nema!
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

tenk

evo malog napretka na migu!zalepljeni farovi,nisan i prednji vetrobran.dobio je porciju pronta pa dekale i opet pronto sad mu sleduje lakiranje letreset ev. broj i jos jedna tura wash-a.eto to bi bilo moje vidjenje naseg miga za neki promo let ;D



www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

Sandman

ove rondele mu malkice deluju preveliko.... no dobro, svakako lepshe deluju na usisniku nego na repu ;)

i mozda nije losha ideja za neku buducu what-if viziju - da se recimo sve oznake prebace u grayscale fazon kako bi cela letelica bila sa low visibility oznakama.....

josh jedna sugestija koja malkice meni bode ochi - panel oko topa zafarbaj nekom tamnijom metalik bojom (gunmetal + steel ili steel sa malo crne) - mnogo shljashti ovako... ili mi samo tako deluje na trecoj slici  :-\

tenk

namerno sam stavio vece oznake(srbija do tokija ;))ova sugestija za poklopac topa ti je na mestu stvarno sljasti ali cemo to da ispravimo!vec sam nabavio jos jedan academy ali cekam da vidimo tu novu semu,pa da ga radim u tom maniru,a i ja se nadam da ce na tom avionu uraditi low oznake! ;D
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

Miljan

Odlican 5 :D a lep je i ovaj dvoglavi orao.

Boki

Super izgleda. Sviđa mi se šema sa orlom na repu.
Videćemo kakav će da bude original. :)

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

djos & filip

Sjajno izgleda!!!!!!!!!!!!

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......