MIG 21 MF 1:32

Previous topic - Next topic

slax

Prije mnogo godina započeo sam ovog MiG-a, ali u nedostatku dodatnih setova i naljepnica ostavio sam ga na stranu da čeka sretnija vremena. I napokon...Nabavio sam sve što je bilo potrebno:Oznake za YU MiG,stensile( zahvaljujući Sekuli ) i set za sve avione i sva mjerila.






Datumi nisu tačni.Slikano prije desetak dana...

Boki

! Ovo odlično izgleda. Svaka čast.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Dragan

scratch sve ?!?!?!?!? wov samo naprijed !

tenk

ludo burazeru,ludo ;Djel ce da leti ???stvarno je super!!!
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

Kerber

Opa !
Ajde sad, zavrsavaj !
Kad ovo odrade, nista te vise ne moze spreciti da ga zavrsis.

Gusha

Aiii fantamorgana! Pa ovo je bre odlicno.Nije mi palo napamet da mogu da se iskoriste komponente od krsenih kasetasa ividea.Doduse za 1:72 je pitanje.Zavrsavaj ovo! Super izgleda!

Sandman

sjajno korishcenje starih elektronskih komponenti ;)

kad se ovo sve ofarba bice ko bombonica... zaista prelepo!

Shakal

Hmm... MIG21... Odavno imam zelju da nabavim jedan... Svaka cast za inovacije. Bas izgleda odlicno.  ;)

djnik

Super izgleda! Sa ovoliko detalja si stvarno izvukao maksimum iz ove razmere!

milanco

ovo je cudo sada ce valjda brzo da ide ostaje ti laksi deo farbanje velikih povrsina ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

slax

Ovako nekako treba da izgleda prije sitnih popravaka i lakiranja. Posle dekala još malo šminke i završni sjaj i ...




djnik

Veoma lepo. Da li bi mogao da postavis i neku sliku od napred? Jedva cekam nastavak radova!

tenk

sve je bolji i bolji!stvarno majstorski upakovan i inovativno resen 21-kec!jedva cekam da ga vidim sa oznakama,motor je mmm ;)i daj jos slika iz vise uglova!
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

Kerber

Idi begaj prijatelju !  :D

Majstorski izlazi iz radionice !
Jedva cekam da vidim zavrseno delo, ovo je praznik za oci !

iako mi nisu ovi mlazni-let lamparoshi nesto prirasli srcu, posebno "21", ovde ima sanse da me dublje zaintrigira.

Pozz !

Zoki969

Opasnoooooooooooooo dobrooooooooooooo  !!!!!!!!!!!!!!!!!  ;)