World War II Bomber Aircraft - NAJAVA

Previous topic - Next topic

gasha

Ime kampanje: World War II Bomber Aircraft

Trajanje kampanje: 10.03.2008. - 01.09.2008.
Period: WWII
Scena: Prema licnom nahodjenju -  teski i srednji bombarderi

Razmera: 1/72, 1/48 ili ako je neko toliko hrabar i ima gde da ga parkira 1:32

Ogranicenja:
1. Scena SME sadrzati vozila koja opsluzuju na aerodromu, posadu i ostalo osoblje koje se zatice na stajanci aerodroma
2. Scena NE SME sadrzati druge avione.
3. Prilikom kampanje OBAVEZNO je prikazati na pocetku slike nezapocetih delova
4. Pozeljno je tokom trajanja kampanje da barem 3X okacite slike " u radu "
5. Da bi ste uspesno zavrsili kampanju potrebno je pre isteka kampanje da okacite barem 3 fotografije gotovog rada
6. Minimalni br ucesnika u kampanji je 4
7. Moguce je prijaviti se za kampanju bilo kada u toku trajanja iste pod uslovom da ispostujete sva pravila (slike delova, in progress i kraj)

Znaci predstavljanje makete na diorami ili bez, svejedno.

gasha

Samo mali podsetnik za sve ucesnike kampanje. Zavrsetak kampanje je 10.06.2008. sto znaci da je vreme da se malo prione poslu i zapocete makete polako privode kraju.

gasha

Ko moze neka zavrsava makete, jos 8 dana do kraja. Rasplinuli ste se na sve strane.

Profa

hmmm... Baš sam xteo da priupitam za produženje od jedno 10-ak dana, ako je ikako moguće ??? :-\
Danas ću postaviti slike razloga...
Bogu fala što sam Lala! :)

Lanmi

Ja trazim i preko 10 dana! 'Nas ono... teretana, bleja, teretana, ne stize se.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

gasha

#5
Evo dobismo amin od gazde, uslisene su vam molbe i zavrsavamo kampanju 1 septembra. Ali nemojte sada da ostanu ponovo nezavrseni. Ima vremena za detaljisanje i za godisnje odmore. Ima vremena i za one koji bi zeleli da se prikljuce da to urade i daju svoj doprinos galeriji bombardera.

Profa

Uha, pitah za 10 dana a dobismo 3 meseca :o :o
Jel' ima neko da mi da 50-ak EUR? ::) ::) ::) (pa puta 9, po logici stvari... ;D ;D ;D)

Svečano se obavezujem, povodom ovog poklona, da doprinesem ovoj kampanji još jednim bomberom kog ću raditi uporedo sa špancem... :D :D :D
Bogu fala što sam Lala! :)

Trutek

ooo. tako znaci...onda cu vam se i ja pridruziti...malo sam bio knap sa vremenom pa nisam ulazio jer nebih stigao...al ovako ocu sigurno...ulazim sa he 177 a5 & fritz-X

gasha


Lanmi

Hvala puno, bice ovo valjda dovoljno vremena za jednog lenjivca.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

djnik

Hvala sto si produzio kampanju. Posto sam lepio Do-17E i gitovao iskljucivo super lepkom (koji je za ovu svrhu odlican) u medjuvremenu sam dobio alergiju na isti. Tako da cu pricekati jos barem mesec dana pa cu ponovo prionuti na rad. Ipak je zdravlje na prvom mestu zar ne? Sve je na maketi gotovo, samo trebam da ismirglam spojeve motora i krila i onda prskam prajmer.