Dan Vojske Srbije 15. februar

Previous topic - Next topic

medico

ako  obezbede zatvorene vitrine rachunajte na mene , rad sam da donesem sve sve od maketa po tom pitanju !

iguanac

Ako budu vitrine, zavrbovao sam i Vladu Doktora koji je rad dodati svoj T72 i dioramu sa T55.
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

anki

Ako bude bezbedno ja nudim 13 svojih avioncica u 1/72:

- Partizanski

1. Spitfire Vb
2. Spitfire Vc
3. Hurricane IV RP

- Kraljevina Jugoslavija

4. IK 2
5. IK 3
6. SIM XIV
7. Rogozarski R-100
8. Avia BH-33E
9. Blenheim I
10. Savoia Marcheti SM 79
11. Hurricane I
12. Fury II
13. Bf 109E

Capronija C 311 na zalost nemogu da zavrsim jos bar dva meseca jer sam upravo krenuo u selidbu. Nista me ne pitajte, 112 maketa treba preneti.

BARAKUDA

Iako nemam bas mnogo da ponudim od maketa (citaj : NULA), spreman sam da pomognem akciju.
Znaci, ne bi voleo da ovako jedan lep momenat, koji mozda i pokrene maketarstvo u Srbiji propadne.

Elem, ako ne moze da se nadju vitrine, hajde da vidimo koliko bi maketa bilo izlozeno, pa da napravimo samo vitrine ???
Arhitekta koji radi za mene ce se 'dobrovoljno' prijaviti u ponedeljak ujutru ako bude imalo potrebe da uradi neki mali dizajn,
a sto se tice same izrade, u nekoj jeftinoj varijanti, pogotovu sto bi trazili 'popust', a mozda i donaciju, ako napravimo neki 'zvanicni' dopis
nekom drvo marketu, itd, nekome ko uvozi staklo, j***m li ga kome sve bude trebalo, moze da prodje jeftino, pogotovu kad se podeli na mnogo nas.
Posle bi to prevezli nekim kombijem ko ima, ako nema niko, evo platicu ja prevoz, pa bi te vitrine mogle da posluze i za neku duzu postavku,
a i za buduce izlozbe, ako bude imalo potrebe, a sigurno ce imati, a pogotovu sto ce ih biti i vise, ako je resen problem izlaganja