BA HAWK T.1 A 1:72 italeri

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

evo da se malo odmorim od patnje oko restauracije,resio sam da uradim maketu iz kutije :D evo sad svi koji zanima da vide kako izgleda kad radim maketu iz kutije moze da se uvere i da ocene moj rad :)ovo ce da bude engleska varijanta jer u maketu su dadeni neka finska i svicarska i oboje ne svidjaju mi se.nazalost hteo sam da radim hawk u sivo zelenu kamuflazu ali nemam dekale pa ovo cu da radim kao air defence HAWK iz 1980te godine sivo siva kamuflaza.

kokpit je oob plus nekoliko detalja u samoizgradnju i kaisi na ejectorska sedista.







gasha

Lpo bogami, najvise mi se svidja kako si "ostario" sedista odozgo.

djnik

Postajes majstor za kokpite! Trebao bi da budes veoma zadovoljan kad uporedis tvoje ranije radove i npr. ovaj! Samo tako nastavi, Hawk je zanimljivo avionce! Bravo!

Dada

Opa! Mnogo dobro Draganche! Navezbao si se na onim reparacijama. Super, chekamo nastavak :D

djos & filip

Ovo bas lepo izgleda  :)

definitivno ce mi sluziti ko putokaz kad budem radio svoj HAWK.
Sa nestrpljenjem ocekujem ostatak slika

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

dragan_mig31

pre malo sam sklopio hawk i sam kitirao spojnice koje su zahtevali kitiranje jer su rupe bile prevelike




Miljan

E pa posmatram Dragana od kad sam ovde i mogu reci da je od svih najvise napredovao.
SAMO NAPRED ODLICAN POCETAK

dragan_mig31

danas sam radio jos na hawku.zalepio sam skoro sve,ostaje jos da mu ugradim predno svetlo u nosu,da zalepim pitocev i ostale antene i da mu uradim dva huda u samoizgradnju i mogu da pocem sa farbanje :)





Miljan

Super,super.Predpostavljam da pravis finski model tako da jedva cekam da ga ofarbas

dragan_mig31

danas sam pospricao preshading i zelenu boju na gorni deo kamuflaze.odlucio sam se za finski hawk :)




a ovako ce da izgleda na kraju....



dragan_mig31

evo i braon bojusutra cu da farbam sa svetlo sivo odozdo.




Dada

Bravo! Vidim da je preshading bio malo jaci :) Probudili smo zver 8) Super ovo napreduje.

gasha

Rekao bih da si urezivao panele?

dragan_mig31

Quote from: gasha on 22-03-2008, 15:33:15
Rekao bih da si urezivao panele?


samo gde su bile izgubljene zbog kitiranja.maketa ima negativnu panelizaciju.bas se lepo slagaju delovi