Texan JRV - skromnija izvedba

Previous topic - Next topic

djos & filip

Pozdrav svima
iako se svaki put dvoumim pre slanja slicica, jer, stvarno je tesko pored svih profi maketa ovde skupiti hrabrost i slati svoje rane radove u poznim godinama :). Ali ....

Kada sam video gash-in texan nisam mogao da odolim da ne probam da sklepam i ja tu igracku. Pitao sam coveka koje je boje koristio, hvala mu na savetu, siva je ista ali sam zelenu....nisanio. Maketa je jos u ranoj fazi izrade...









Drugi izazov mi je bilo Me109G-6 Hobby Boss-a i njegova neverovatno prazna kabina. Prvi put u zivotu sam uzeo foliju, isekao pojaseve, od zice napravio alke dodao par cevcica (malko ih predimenzionisao..ali :( ...) pa idem dalje











Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

gasha

ne zaboravi zutu oko trupa, bice ovaj bolji od mog, to je sigurno.

dragan_mig31

uu bre 2 texana za ovoliko kratko vreme :) svaka cast jedva cekam da ga vidim gotov

djos & filip

Hvala, ali nema sanse, trud koji si ulozio u izradu kabine....za mene pusti snovi A TO SE RACUNA  :)

pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

tenk

tex je super,ali navijam za mesera :D odlicno si mu opremio kabinu,jedva cekam nastavak!
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

Lanmi

Super je kabina, bas si se fino potrudio. Savetujem ti da obrijes onu loop antenu na ledjima pa da istu napravis od komadica zice, sa onim alkama na kajsevima si pokazao da to mozes. Ovako je suvise debela.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"