G-4 galeb

Previous topic - Next topic

Suhoj

Da nastavim sa slikama. Ovo su dve verzije galeba g-4. Obe makete su 1/72 od yuma.






Miljan

Hmmmm da pocnem.Svaka cast za truda ALI:
Sta se desilo sa pito cevima?
Na maskirnom mi se cini da ima dooosta prasine?
Savet:
U buduce kupi Scotch Magic Tape(ima u boljim knjizarama sa kancelarijskim priborom,Tempu itd) ili molersku traku,kako bi na avionima kao sto je ovaj u akro bojama izvlacio pravilne linije(a moze i neka druga,kazu da je Tamya traka odlicna,ja ne znam)
I ne padaj u depresiju svaki naredni put uz vise strpljenja i pedantnosti ce makete ispadati jos bolje.

Suhoj

Ima prasine na ovom prvom galebu, a sto se tice drugog, imam ja traku, ali je nisam imao kada sam pravio. Ubacicu sad jos par slika da se vidi kako mi je ispao su27  akro grupa.

dragan_mig31

ne izlgedaju lose,samo sledeci put (vidim da koristis airbrush) uzmi maketarski kit i sredi te procepe na makete.malo vise posla ali rezultat se ne sporeduje sa ovo :)

Suhoj

Samo da te ispravim. Nije airbrush nego četkica. Pogledaj ako ti nije problem su-27 u projektima pa ga oceni.

gasha

Imas u Hobby-ju da kupis masking traku, resices gro problema

Suhoj

Imam traku. Kada sam radio maketu nisam imao. Sada imam.

Nidza79

Kao sto rekose ostali zamerki ima ali ja ti cestitam na srcanosti. Ja se nisam usudio ni da kupim akro S.Galeba a kamoli da probam da ga uradim.