SU-25 MAF 1:72 zvezda

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

poceo sam lagano da radim na zvezdinu su-25 ku.ovo ce da bude makedonski su-25.imace resinsko sediste i ostalo ce da bude sve u samoizgradnju.




dragan_mig31

evo masinu koju radim.ovo je najverovatni "loadout"




Profa

#2
Ovo će da bude lepo, a konačno i nešto iz kutije ;)
Sa'ću da fatam beleške, pa jedared da odradim i onog što mi od oca ost'o.... KP u 1/72...
Bogu fala što sam Lala! :)

dragan_mig31

malo sam radio na kokpitu.nije nista narocito ali mnogu bolje nego to sto dolazi OOB.ostaje jos da se postave kablovi i neke sine za sediste i jos po nesto i sutra cu da pocnem da farbam :)





oddball

Draganče, Revell je izbacio Su-25 u mnogo boljem stanju. Tj. sama maketa je mnooogo lakša za sastavljanje jer se i delovi mnogo bolje uklapaju, ova Zvezdina je maltret. Ja sam uzeo Su-39 koja je poboljšana maketa Su-25 a ova će mi predstavljati veliku muku. Mada, ti si sada postao pravi pravcati majstor što se korekcija na samoj maketi tiče, naročito što se urezivanja panela tiče, tako da kapiram da će tebi ova maketa biti mnogo manji problem.
U svakom slučaju čekamo da vidimo kako ćeš je uraditi.

Samo napred!
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Miljan

Svaka cast Dragane,svaki put sve bolji izbor.


Dada

Bravo majstore! Kokpiti su ti sve bolji i bolji.

Boki

Slažem se. Tebi uopšte ne treba eceraj :D ;) . Super izgleda.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Profa

Čekaj malo, Majstore... ti reče da radiš u 1/72? Kako ti onda kokpit izgleda k'o 1/48?  :o
Svaka čast, drugim rečima, lepo sam rekao da ću da ti kradem fazone ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

dragan_mig31

maketa je dobila gondole motora.sad ostaje da u kutije stajnoga trapa popunim neke rupe i da to malo detaljiram




oddball

Slikaj ga i odozdo da vidim kako su ispale kutije za stajni trap. Ovo do sada je super.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

ovih dana sam radio na su-25 i ubacio sam neke detalje u kutije stajnoga trapa i napravio sam HUD.





tenk

u super napreduje,vec imam sliku kako prasi po okolini tetova ;Dsta ti je to belo po panelima,si nesto ispravljao i gitovao ili sta.
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

dragan_mig31

Quote from: tenk on 03-04-2008, 21:48:38
u super napreduje,vec imam sliku kako prasi po okolini tetova ;Dsta ti je to belo po panelima,si nesto ispravljao i gitovao ili sta.


hahaha tetova :D to belo je ostatak od smirglanje kad sam smirglao kit i plastiku