SU-25 MAF 1:72 zvezda

Previous topic - Next topic

Dada

Ti se bas okomio na ovu pticicu da je sredis do kraja... Bravo

tenk

www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

medico

boga mi , Dragance doobro napreduje !
obavezno naglasi/washuj panele

Zoki969

#33
I dalje nastavljas uzlaznom putanjom po principu:
Svaki sledeci, bolji nego prethodni.
Vec se vidi da ce biti opasan.
Samo shibaj  ;) ;) ;) ;)

djnik

Odlicno odlicno! Kada farbas maketu, ukolio je donja boja svetlila prskaj prvo nju a potom gornju kamuflazu. Jer lakse je preci preko gresaka sa tamnijom bojom nego svetlijom zar ne? ;) Ali kod tebe nema greske na Su-25 ;)

dragan_mig31

Quote from: djnik on 06-04-2008, 03:01:41
Odlicno odlicno! Kada farbas maketu, ukolio je donja boja svetlila prskaj prvo nju a potom gornju kamuflazu. Jer lakse je preci preko gresaka sa tamnijom bojom nego svetlijom zar ne? ;) Ali kod tebe nema greske na Su-25 ;)


i ja sam razmisljao o tome ali nekako mi izgleda preslozeno jer ona maska za dolni prelaz morala da ostane celovreme na maketu....

dragan_mig31

danas sam se malo zezao sa dielektricne panele i oplate oko topa




djnik

Super izgleda! Kako ces panele da odradis, tj. kojom tehnikom?

Vidim mnogo volis makedonski jazik i kultura kada radis makete na knjzi ;)

dragan_mig31

Quote from: djnik on 07-04-2008, 02:04:42
Super izgleda! Kako ces panele da odradis, tj. kojom tehnikom?

Vidim mnogo volis makedonski jazik i kultura kada radis makete na knjzi ;)


panele cu da radim sa wash tush+ tecni sapin,mada ovaj put sam razmiljao da radim wash sa uljane boje,razredjene jako mozda neka temno braon ili crna.nikad nisam radio wash sa uljane boje tako da jos razmiljam i plasim se da ne ukenjam nesto oko maketu :D

p.s. knjiga je od mog brata,bila ja ne stol kad sam ga slikao pa mrzilo me da trazim beli list i knjiga je zavrsila posao :P

djnik

Budi pazljiv sa uljanim. Bolje to testiraj na nekoj starijoj maketi prvo a ti radi tehnikom koju vec znas dobro, tj tusem.

dragan_mig31

danas sam ispricao ev borjeve na nosu i ispricao jos jedan filter sa matt lak + pesok boju i na kraju sam ispricao 3 sloja pronto kao priprema za dekale



dragan_mig31

suhoj je dobio svoje oznake :) spicao sam jos jednom sa prontom da bi eliminisao bilo kakav silvering na dekale..





tenk

mnoooogo mi se svidja!!! ;Djos kad ga opteretis lanserima i drugim dzidzama pa jos kada stane na noge!obavezno ga stavi na neku dioramu zasluzio je ;Ddekali su odlicno legli!
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

djnik

Jesu li to oznake severne Grcke? ;) Salu na stranu, kao sto sam vec rekao mnogo puta do sada Suhojot izgledat mnogo ubav!

oddball

Draganče, extra si ga uradio!!! I dekali su mu mnogo lepo legli!
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!