SU-25 MAF 1:72 zvezda

Previous topic - Next topic

Dada

Dragane, pa koliko puta kazem da ovde ne idu slike pravog aviona, vec makete... Svaka cast, vidim extra si se izborio sa dekalima. Sad ti drzim fige kad pocnes sa cickanjem potkrilnih nosaca i "veoma prostim" stajnim trapom.

dragan_mig31

nosice 4x b-8 nrz i 4x fab 250 ili mozda kab -250.to je standardni teret iz 2001

gasha

Odlican 5, Dragance odnesi ga na aerodrom pa ga slikaj pored pravog, naravno ako smes.

dragan_mig31

Quote from: gasha on 10-04-2008, 08:42:53
Odlican 5, Dragance odnesi ga na aerodrom pa ga slikaj pored pravog, naravno ako smes.


ej znas da mogu :) nije mi palo ovo napamet :) samo sto su sada ovi avioni i katastrofalno stanje i nekako je sramota da se slika maketa pored takav avion,ali ipak dobra ideja

airbamby

Prelepo uradjen Suhoj...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

dragan_mig31

danas sam uradio nvedering i sam ga prespricao sa matt lak




djnik

Sa proizvodnim kapacitetima fabrike aviona Dragance vama ulazak u NATO ne gine :) Jos malo pa gotovo! Bravo!

Dada

Vedering mu je (neka mi zemunci oproste) mislim brate ono... :D Superiska Draganche... Taman koliko treba. Mnogo je lepo legao wash. Ce da bude lepsi nego original nakon remonta :)

oddball

Добар је Драганче, ДОБАР!!! Пробај да га фотографишеш у башти, рацимо на земљаном тлу, да видимо како ће испасти фотка.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

evo ga 99% gotov.ostaje jos da mu uradim naourzanje i sutra idem da ga slikam pored vistinskog :)







milanco

svaka cast Dragance ovo je odlicno :o
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Profa

Definitivno je odličan  :o
'ajde još sutrašnje fotke, da vidimo koliko si ga utrefio  ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

Dada

Bravo care !!! Mnogoooooo dobroooo !!!

Miljan

Da,da fenomenomenalno ispao je ;D

zamorano

Au, a ja već polako razmišljao da nekome uvalim ove moje ecovane parčiće za Suhoja... Sad si me podsetio zašto sam ih kupio :D. Svaka čast!