Academy SR-71 1/72

Previous topic - Next topic

djnik

Bravo Iggy, super ti je SR-71! Videvsi avion uzivo mogu da potvrdim da je autenticnost na niviou ;) Sto se tice Future-a, predpostavljam da si koristio neko sredstvo za dekale kako bi ih stanjio. Future hoce da pobeli od toga ako nisi ostavio dekale dovoljno dugo da se osuse. Lako se ispravi, ako predjes jos jednim slojem to belilo nestane.

djos & filip


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

cherny

Hvala na komentarima! Djole, mislim da nije to u pitanju, dekali su se susili duze od 48h, a maketa je prebrisana vlaznom krpom pre drugog lakiranja, upravo da otklonim tragove Mr. Mark Softera.

Dada

Iz tog razloga ja se igram sa MM gloss lakom na nitro bazi... Nema da omane... Dok mi je matt uljani, takodje MM... Nekako mi pronto/future ne lezi bas naj, za sada...

medico

nebesa, zlo i naopako !  :D
bravo drushkane !

gasha

Meni se belilo javlja od slikarske gumice posle maskiranja. Ako se dobro ne ocisti zna posle pronta da se pojavi.

Zoki969

Opako !
Odlican rad !!!!

cherny

#37
Evo, doveo sam ga do samog kraja, ostalo je jos par ispravki greškica i da zalepim poklopce glavnih nogu stajnog trapa i to je to. U principu sam zadovoljan, mada ima grešaka, pojavile su mi se neke dve čudne, blago beličaste fleke sa donje strane kada sam preprskao poslednji sloj mat laka, mada nije strašno, ali me nervira, verovatno ću da preprskam to mesto razređenom crnom bojom i ponovo mat lakom. Ima i mojih gluposti, recimo, ostao mi je otisak prsta kod poklopca kabine...  :-[
Evo par fotki detalja:











Lanmi

Znaci ima biometrijske podatke  :). Hajde prebacuj ga u gotove makete i da ga vidimo u celosti.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

dragan_mig31

jako lepo izgleda  ovaj blackbird.jedva cekam da ga vidim u gotove makete :)

ugovorac

Zali se kolko oces al` ovo prelepoizgleda.Zavrsavaj ga i lepi slike celog.