J-22 ORAO

Previous topic - Next topic

oddball

dragance, sta se desava sa tim Orlom???
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

djnik

E da, kako to da restauracije stranih aviona u VZ Dragance imaju prednost nad domacim avionima? Je li bolje placaju stranci? ;)

dragan_mig31

jos ubacujem plastiku megju profila na trupu.sutra cu da radim na kadu kokpita i kutije stajnoga trapa.postavicu slike sutra

medico

sa velikim zanimanjem pratim ovaj topic !
nemoj tamo da se rasplinjujesh na neke F-ove  D:)

dragan_mig31

evo ga.orao je dobio kada kokpita koja jos treba da se doradi.ostaje da jos uradim kutije stajnoga trapa pa da pocem da popunjavam:)




dragan_mig31

uz pomoc auto body kit sam popunio trup.ovo smrdi jako jako jakooooo..... zamalo sam se onesvestio od mirisa :D kad se ovo osusi stavicu jos kit u nosu i na trupu......trup je popunjen sa plastiku tako da samo vanjski deo je od autobody kita zbog to st onecu da mi avion na kraju sedi na rep :D



dragan_mig31

muke muke :D jednom sam ga osmirglao i dobio prvobitni oblik,morao sam da jos jednom kitiram da bi dobio bolji oblik i to ce da ide u nekoliko etape.





Dada

ZURKA!!! Poceo si da mu jez frizuru brijes na celu :D :D :D
Samo cepaj i ne brigaj :)

Zoki969

UHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH  ??? ??? ??? ???

Kerber

Sad lici na tripkov nosac tenkovskih kupola... ;)

A sme li se to pipati? deluje ko da ce da pukne, od plasticnog eksploziva li ga pravish? >:D

dragan_mig31

smirglao sam sa smirglu 200.nekako mi je previse agresivna u odnos na plastiku,jer kad se pojavi plasticni deo profila ova smirgla ga malo stanjuje.nos sam malo vise stanjio nego sto treba tako da ovih dana cu da razredim kit sa nitrom i opet cu da nanesem da bi obio odgovarajuci oblik.jedini deo koj me muci je ono ipod ususnika vazduha.to jos neznam kako cu da izvedem???preporuke?



Dada

E sad lici na avion :D I to veoma dobro... Ne razumem, sta ispod usisnika ne mozes da mu uradis?