F-86 Academy 1/48

Previous topic - Next topic

gasha

ovo za sada sampionski izgleda!

djnik

Sad mi kazes ovo za kacigu. Ja sam moju pilotsku kacigu ostavio u Beogradu i potpuno sam zaboravio na plavi krug. Hmmm videcu kako cu to da sredim, najverovatnije cu da napravim nekakvu masku preko crvene zvezde i ofarbam krug okolo. Danas inace planiram da postavim mitraljeze.

Sandman

Quote from: djnik on 09-06-2008, 17:15:00
Sad mi kazes ovo za kacigu. Ja sam moju pilotsku kacigu ostavio u Beogradu i potpuno sam zaboravio na plavi krug.

Djole, Djole, zaboravan si postao... c,c,c,...  :P >:D





djnik

Hehe da to sam ja :D E gde mi je sada da drzim u ruci F-86 umesto Harikena na slici ;) Hvala sto si me podsetio heh. Videcu kako je najlakse resiti ovaj "problem" sto se tice plavog kruga. 

Sandman

Quote from: djnik on 09-06-2008, 18:25:33
Videcu kako je najlakse resiti ovaj "problem" sto se tice plavog kruga. 

pazi, mislim da bi i obichan tanki flomaster reshio problem ;)

samo strpljenja i mirnom rukom lagano i eto kruga - ovo je ipak kaciga u 1/48, pa nije toliko zeznuto koliko bi meni recimo bilo da to radim u 1/SCS :D :D :D

tripko

joj kakva scena, kakav avion, kakva magija avion na pola  ;D ;D ;D

djnik

Za one koji nisu videli slike u temi o sastanku IPMS Sijetla prosle subote postavljam slike 98% gotovog Sejbra. Tokom ove nedelje zavrsavam maketu i postavljam slike u galeriji.


Sandman

vec sam ti rekao da sad bash odlichno izgleda, i po mom mishljenju, krpe neka ostanu - scena mi deluje skroz ok! ;)

nego daj fotke kacige, rekla mi jedna ptichica da si sredio onu rondelu oko petokrakice ;) :D


oddball

Сјајно! Био сам мало скепричан да ће диорама испасти добро због крпа, али ти си је одлично урадио. Свиђа ми се и што си на једној страни ставио и мало траве, тј. што није стерилна површина на којој авион стоји. Ситан детаљ али злата вреда. Тај Сејбр иде на такничење, зар не?
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Goran A.

Platneni pokrivaci su bili maslinastozelene boje. MiG-ovi su imali pokrivace u nesto poput sand nijanse, maslinastozelene i silver (L-14 i L-15).

djnik

Jeste, maketa ide na takmicenje u Subotu 21. Juna u Port Townsendu-u. Ko hoce da pogleda sajt kluba koji organizuje takmicenje neka ode na ovaj link http://www.nopms.net/ . Tu se takodje nalaze i slike sa proslogodisnjeg takmicenja.

Sto se tice boje krpa, na crno belim slikama nisam mogao tacno da utvrdim boju. Eto moje su dosta izbledele na suncu ;)

oddball

То је ове недеље. Само напред, навијамо за тебе.
Када изађеш на такмичење нека ти једна реченица буде у глави:
"It's time to kick ass and shew buble gum. And I'm all out of gum!"  ;)
Срећно!
И фотке очекујемо, наравно.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!