SMER Bloch M.B. 210 1/72

Previous topic - Next topic

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'

gasha

Poruci sa Lucky-ja Testor's Clear Parts Cement. Nije skup, lako se skida ako zabrljas sto je u tom slucaju prednost a u nekim drugim mana. Nije bilo slucajeva da se naprave mehurici. Ja sam bocne prozore na SM 79 njime uradio. 

Profa

Polepljeni dekali, sve je prematirano vallejo mat lakom, a potom su montirani svi veći podsklopovi - horizontalci/vertikalac, motori sa stajnim trapom, prednja turela...


I prekjuče, posle ohoho vremena, avijonče je konačno gotovo i spakovano na stranu! ;D
Zadnji potezi su bili montaža sitnurije, popravka boje na par mesta, proba mackanja belog "filtera" Tamijinom šminkom!! (u stvari u prirodi prilično dobro izgleda!!) ;D ;D, blago (vrlo blago!) prljanje izduvnih gasova i točkova...
U međuvremenu sam vratio aparat u Pančevo, pa sam slikao mobilnim, pa su slike... :-\ :-\


Glavno da je lutkica konačno gotova, a na sto je došlo iznenađenje koje ću, nadam se, završiti do NGKupa ;) :D
Bogu fala što sam Lala! :)

airbamby

Sto dobro ispade ovo Sanduce...
Svidja mi se jedino sto su fotke malo losije pa se slabo vidi prljanje  0:) 0:) 0:)
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

gasha

Aleluja, koliko si ga radio morao je dobro da ispadne. Donesi ti to na NG Kup da pregledamo mi to uzivo  ;)

djos & filip

Sjajno uradjena maketa.
Mada....ovako lep dizajn mi nekako vise lezi ruskim avionima nego francuskim >:D
Neobicna i lepa maketa i pre svega majstorski odradjena  :o

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Shakal

Svaka cast,majstore...  :o

Goran A.

Dobro izgleda, lepo si ga sredio. Nisam bas ljubitelj aviona sa zastakljenim balkonima. Mora da te staklarija namucila.