World War II Bomber Aircraft 1:72

Previous topic - Next topic

gasha

Kao sto sam i napisao, radimo srednje i teske bombardere sa dva i vise motora. Jasno je da jurisnici u to ne spadaju i kao sto rece Profa treba se orjentisati na avione kojima je osnovna namena bila bombarderska. Hvala svima na pomoci a sada ko jos nije nista pazario neka se pruzi koju hiljadarku i pridruzi. Sada zahvaljujuci dragim kolegama imate i spisak i sta vise treba? Volja valjda ne nedostaje.

djnik

IPMS Sijetl ce u junu imati postavku u muzeju Sijetlu sa Bombarderima 2. Svetskog rata tako da imam jos jedan razlog da odradim Do-17 do tada ;)

Hugo Sperle

..... I jos nesto!!!!

Moj predlog je da prihvatite da se ne ogranicimo na period od 1.9.1939-1945, vec da kazemo nesto poput ogranicenja 1930-1945
Kako bi se kroz 15-o godisnji zanimljiv period uklopili i postovaoci onoga sto je predstavljalo uvertiru u 2.sv rat (a, priznacete, tesno je povezano).
Osim toga, mi, postovaoci Spanije, Japana protiv Kine, i luftwaffea pojedinih zemalja pred pocetak II-sv rata ne bi morali da zapostavimo izvesne karakondzule u sarenisu tadasnje mode kamufliranja...
HVALA!  :D

Hugo Sperle

znaci li to da RANU LUFTWAFFE nemogu da prijavim???????

gasha

Hugo mislim da sam naziv World War II Bomber Aircraft  sve govori. Rade se bombarderi koji su ucestvovali u WWII.

Profa

Hugo, ne sikiraj se, siguran sam da ćemo organizovati i nešto za inter-war period. To je i moja tema, bez sumnje ;)
Bogu fala što sam Lala! :)