AH-64 A IDF academy 1:72

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

maketa je zavrsena za kratko vreme,a to je zasto je jako jednostavna za slaganje i nema puno delova.dekale koje sam koristio su HDL apache set







Sandman

e, svidja mi se mnogo ovaj efekat na levom boku izbledele boje!

izgleda ko neka vrsta motlinga ;) :D

ljudi ako niste verovali da postoji SHTAMPARIJA maketa evo sad ste se uverili  >:D 8) :D
Draganche radi tempom koji teshko mozemo da postignemo...
a shto je najbitnije svaka maketa sve lepshe i lepshe izgleda! ;)

shta je sledece?  ::)

milanco

dobar ti coper :o nema sta
svaka ti cast na odradjenim maketama de nadjes toliko slobodnog vremena ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Kerber

Dobar u globalu.
Jel se to gume sijaju ili te fotke zavlace ?
Morali bi da budu bar tockovi prasnjavi, za ostatak ne bi vise nista dir'o.  8)
Dobro odradjen efekat prosvetljavanja panela ispod kabine.
Sve si brzi i bolji !
E, kako to uspevash?

gasha

Dobar je, ja bi ga samo jos malo izmatirao, da bude bas kao da je stajao napolju, moze ono sa kap sive u matu. Inace ako nastavis ovim tempom trebace ti aerodrom iza kuce da ih sve poredjas. Pocelo prolece, izadji malo napolje, ali bez makete.

Profa

Odličan je!!, sem gorepomenutih napomena...
Šta je sledeće? Ili ćeš konačno malo i da odmoriš?  ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

dragan_mig31

ma nisam ja toliko brz kao sto mislite,maketa je jako jednostavna za rad.ima svega 25-30 delova.inace radim druge stvari i plus to sam apsolvent na faxu,tako da eto odakle mi toliko puno slobodno vreme :D hvala svima na lepe reci

p.s. sledece je restauracija na jedan domaci avion,c-47 u boje JRV,i restauracija na italerijev kfir,i mozda mirage 2000 ako nadjem dekale....

Zoki969

Kao i do sada, upucujem pohvale za hiperprodukciju i podizanje kvaliteta svake nove makete koju uradis ...
Doduse, nisam siguran da weathering zaista treba da izgleda ovako, ali u svakom slucaju izgeda super.
Bravo !!!