WIP T34 Mickey Mouse

Previous topic - Next topic

Dragan

maketa je 1/48 od hobby bosa ... kako takva kvaliteta s extra iritantnim pin markovima.. za sad san došao dovdije  pa konstruktivne kritike dobrodošle ....






















Alex

Samo naprijed!
I ja imam T-34/85 Hobbyboss 1/48.
Nisam je jos zapoceo ali mi je medju prvima na listi cekanja.
Prava maketa u pravom mjerilu :)

Kerber

uh, al' si mu ga dao po unutrasnjosti... 8)
Odlicno izgleda za sada.
Ako su ih stvarno pravili na brzinu, kao i ostalu "tehniku", ne cudi da je zardjao i unutra, pre no spolja...
Oces li da ga nekako dodatno otvoris, da se kasnije, kad se zavrsi maketa vidi bar nesto od interiora, zasluzuje...
Pozz !

Dragan

hoću da ...već sam mu odrezao krov kupole i gornju ploču tijela tako da će one bit a skidanje ps će se sve lijepo vidit unutra

Alex

Ma,u vezi pin markova,nije im za zamjeriti.Lako se zakrpaju.
Ali zato im treba cestitati kako su izdetaljirali tenk,do te mjere da je eceraj apsolutno suvisan
i nepoteban.
Maketa velicine dlana sa 400 dijelova,cudo jedno.

Ja svog namjeravam napraviti tako da mu ostavim otvorene sve ulaze ,vrata i haube
a iznuta ga osvijetliti sa LED diodama,ali to jos moram razraditi na koji nacin.

Ej Dragane,siguran sam da ces svog T-34 napraviti sa njemackim oznakama?!? 8)

Dragan

@alex lol lol lol kko si znao da će bit s njemačkim oznakama .... c.cc.c.c.c.c.c  ::) toliko proziran sam ???  naravno bit će   .. nžalost  ovih dana malo imam vremena zbog putovanja ali se nadam da će bit pri kraju uskoro

TISO

Pa može sa njemčkim brojem, u njihovoj šarenoj kamuflaži i sa crvenom zvezdom  za 1. tenk brigadu u Trstu ;D
Pošto pametniji popušta glupaci vladaju svetom!