MiG-21Bis 17126 RV-SRJ

Previous topic - Next topic

PELE

#15
Hehehe......... :D

Ko bi rek'o!

Nije RV-SRJ, vec ovaj sadasnji, sa kosovskim krstovima...

Imao sam velike probleme sa ovom maketom. Taman sam sve lepo odradio, lakirao maketu, i kada sam stavio dekale, doslo je do preokreta. Naime, javili su se neki mehurisi ispod dekala koje nisam ni primetio, a vec sam maketu presao preko dekala lakom...
Musculo je tu odigrao glavnu ulogu....
I naravno, usled velike kolicine negativne energije koja se u tom trenutku nalazila u meni ;D, imao je mali "probni let" po sobi, ali nista strasno...
Na srecu, pito-cev se nije polomila(nisam mogao da verujem), vec samo ono desno klilce kod mlaznice i lanseri....

I evo sta je na kraju ispalo.....



Iskreno.......nisam zadovoljan kako je ispalo. Sve sam zavrsio za jedan dan, jer me je nervirao vise..... ;D
Kamuflaza je previse "meka", tacnije prelazi izmedju boja.(nisam imao bluetack, niti uhu patafix...)

Ali dobro, radio sam ga za svoju dusu. Nece ici dalje od police. Ovo je maketa za kucnu izlozbu.

Nemojte mi bas toliko zameriti..........ovo mi je prva dvobojna kamuflaza sa AB-om.....

Ajd sad pucajte, pa da ide jos jedanput u Musculo....... ::) >:D


Pozz!

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'

Dada

Steta sto nisi razgranicio kamuflazu... Ovako malo cudno deluje. Pogotovo polje svetle sive, kkoja se proteze mnogo sire preko ledja aviona...
No dobro, to je stvar ukusa... Hajde ga bre zavrsavaj polako, nema opet muskulo, jeftinije su farbice nego on :)

GBU-10

lepo napredujes sprojektom,samo nastavi.

Suhoj

A ajd lepo uradi what-if ako mislis da ti nije lepo ispala kamuflaza ;)
Inace, ja mislim da je super