Tierra y libertad

Previous topic - Next topic

rodeo

Evo i ja sam se odlucio da zapocnem jednu kampanju. Posto je bilo zahteva da osnujem fan klub za vazduhoplove iz Spanije  :), na ovaj nacin bih da to uradimo.

Dakle kampanja se zove *Tierra y libertad* Propozicije su sledece: rok je do 1 septembra, ucestvuju sve makete aviona koji su leteli u Spanskom gradjanskom ratu u periodu izmedju 1936 i 1939, dozvoljene su obe frakcije znaci nacionalisti i republikanci. Za lakse snalazenje posetite ovaj sajt


http://www.zi.ku.dk/personal/drnash/model/spain/did.html

Makete mogu biti u bilo kojoj razmeri. Nakon 1 septembra napravicemo poll gde ce svaki od clanova foruma dati po jedan glas svom favoritu. Maketa sa najvise glasova publike dobice kao nagradu neku maketu iz mog gigantuoznog shteka.

Ako ne bude zainteresovanih racunajte ko da nista nisam ni pisao  :)
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

gasha

Ovaj dan ce se u mom zivotu slaviti kao drugi uskrs. Vaskrsnu i ti. Na mene racunaj i to svom snagom.

RILE-NS

No pasaran
Malo zakasnelo, jerbo sam u NS imao dva koja bi mogla,ali ih ne ponesoh sa sobom.Sad cu razmisliti na ovu veoma zanimljivu temu.

djnik

Zvuci zanimljivo, ja sam za! :)

medico

bravo dare, interesantna tema !

jota

Учествоваћу, али ван конкуренције, јер ће вероватно опет бити породична мануфактура  ;)

rodeo

Naravno nije stvar u takmicenju niti nagradi, vaznija je porodicna manufaktura i uzivanje u hobiju. A mozda ti maketa i pobedi, sve zavisi od glasova sa foruma. Necemo ocenjivati samo autenticnost i preciznost vec i mastovitost, opsti utisak, kolicinu uzivanja u toku pravljenja makete itd...
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Profa

I ja sam za!!
Istina, pošto upravo krećem na bombera, ne verujem da ću odmah posle imati volje za Rodenovog "Pedra" :-\
Zato imam u šteku još jednu poslasticu, k'o izmišljenu baš za ovu priliku ;D Reći ću samo KP ;D ;D
Bogu fala što sam Lala! :)

Kerber

Ajde da se pridruzim...
Valjda cu naci vremena da odradim Hs123 i mozda Aviu...

airbamby

Heh samo sto sam zapoceo jednog Spanca jel moze da udje u konkurenciju imam slike u radu do sad?
U pitanju je I-16 tip 10 Eduard 1/48
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

djnik

#10
Ne moze :P Hehe salim se. Ja cu gotovo sigurno raditi Azurovu Ciervu C-30 ;)

gasha

Ajde pokreci kampanju.

rodeo

Moze ako imate nesto zapoceto pa da se zavrsi u roku za kampanju.

Ja se prijavljujem sa UTI 4. Za vikend verovatno slike.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Sandman

evo i ja se prijavljujem za kampanju - Revell 1/72 He 70F-2

sad samo da pojurim koje boje su koristili Shpanci na avionima iz tog perioda s obzirom da mi Revell spisak boja ne uliva poverenje  :-\

RILE-NS

Letov Profo!Svaka cast.I think this is the beggining of a beautifull group bild.I neka radosniji pobedi!