Tierra y libertad

Previous topic - Next topic

djnik

#15
Evo danas je narucena Azurova Cierva C-30, znaci bice i Autogiro na megdanu.

Profa

Quote from: RILE-NS on 08-05-2008, 18:27:21
Letov Profo!Svaka cast.I think this is the beggining of a beautifull group bild.I neka radosniji pobedi!

U, provali me, Rile!! >:( ;D
Jeste, Letov Š-231 - Republikanac ;)
Možda, ako postignem posle, padne i neki Bf sa Moldersovim oznakama, ali to je ako... ???
U svakom slučaju se slažem - za sad, po najavama, deluje prilično šareno i veselo :)
Bogu fala što sam Lala! :)

RILE-NS

Samo se o Letovu moze pricati sa takvim odusevljenjem.Oseca se medj' redovima.

Sandman

Darko, jel smo vec pocheli sa kampanjom?

ajd okachi samo kao zaseban topik molim te pravila kampanje i datume pochetka i zavrshetka, pa da "zvanichno" krenemo :D

RILE-NS

Evo jos jednog linka na kojem mozete doci do informacija i fotografija o nasoj temi.]http://usuarios.lycos.es/mrval/GCE.HTM#[NUEVO]

oddball

Quote from: Profa on 08-05-2008, 19:15:31
Letov Š-231
Jaooo, sećam se te makete. Stari KP. Sklapao sam je pre X godina, mislim da nisam stigao ni do svoje desete  :D
Možda mi je bila i prva, ne mogu da se setim. Već vidim favorita  ;D
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Trutek

Evo ljudeki i ja cu vam se pridruziti sa Revell He 70 1:72. Bas ima shemu za spanjolce, tak da mi ne stoji dugacko ici ce u proizvodnju brzo, sve mi se cini paralelno sa He 177icom...

medico

da razjasnimo da li zapoceta maketa moze u kampanju ili ne ???

rodeo

da, uslikaj samo fazu pre nego sto nastavis i kreni odatle
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Lanmi

Ljudi, hocemo da produzavamo ovu kampanju? Sest ucesnika jos nije zavrsilo prijavljene radove, a ja se nameracio da malo izbalansiram odnos snaga u kampanji. Steta bi bilo da ostanu nedovrseni jer je tema boli glava.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

Sandman

ja se slazem sa Lanmijem - izgleda da leto chini svoje i da je manje volje medju ljudima da se maketari po ovim vrucinama  :-\

ako se slazete predlazem da produzimo ovu kampanju do kraja godine?  ::)

gasha

Ako budenmo produzavali kampanje tako svaki put, cemu onda poenta kampanje. Opt se sve radi istim tempom i opet se stekovi ne prazne. Poenta je da imamo vise kampanja u toku godine i samim tim dobijemo vise razlicitih radova. Ako kampanje to ne uspevaju onda spasa nema. Onda otvaramo STEKARSKI kutak i prikazujemo lepe kutije koje smo nabavili. U mom slucaju glasam protiv i mislim da sam i sam pogresio sto sam ovoliko produzio kampanju. 3 meseca da se uradi maketa? Za to vreme covek digne kucu. Realno za 90 dana da svaki dan zalepi tri delica i ofarba 1cm2 zavrsice je 100%


misa

Glasanje može biti najdemokratskije rešenje.

Profa

Iako sam (iz objektivno/subjektivnih razloga) u grupi ljudi koji još nisu završili svoj rad :-[, slažem se sa Gashom...
3 meseca je više nego dovoljno za završetak bilo čega (pa čak i mog bojenja Herculesa ručno).
'ajmo sad da prilegnemo na rad mi okašnjivači i da za ovih 10ak dana odradimo do kraja što treba  ;) :-\
Bogu fala što sam Lala! :)

Lanmi

Ok, onda nista. Slazem se da se malo i sporo radi, jedan sam od najgorih po tom pitanju (za ovu kampanju sam kupio dve makete  ;D), al' s druge strane mislim da je lepo da se forsiraju teme koje se inace ne rade cesto. Tri meseca jeste dug period i svasta moze da se uradi ali mislim da to za hobi nije bitno. Na drugim zivotnim poljima jurimo rokove, ovde bi trebalo da se opustimo (rece covek koji je ucestvovao u 24h buildu  :) ).  Ne mislim sada da produzimo na dve godine, ali 3 ili 6 meseci nije neka razlika. I dalje mislim da je 3 meseca malo za bilo kakvu kampanju, jer  vecina dok zavrsi tekucu maketu, pa dok odluci sta da radi prodje vec 2 meseca. I na ARC forumu nemate kampanju koja traje manje od 6 meseci. Ko je dovoljno brz moze i vise maketa da uradi i u okviru jedne i u okviru 3 kampanje, sve mu je jedno.
Onda bih samo apelovao da naredne kampanje budu na sest meseci (zakucano) zbog nas sporaca.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"