Panter ausf. a 1/35 Tamiya

Previous topic - Next topic

Suhoj

Evo ga napokon i gotov. Imao sam par grešaka koje sam uspeo da sredim i na kraju je ispao ok. I boja je malo potamnjena. Maskirne boje ne odgovaraju realnosti, već su neki "what if". Evo sad i slika.








Dajte sto vise komentara da znam šta mislite. :wink:  Ovo mi je treći tenk koji sam napravio, a u drugi u razmeri 1/35. I nameravam da nastavim :wink:

Suhoj

Nesto nije u redu sa predzadnjom slikom, evo je opet.


milanco

lepo deluje jedino si po mom misljenju trebaoda izbusis izduvnike ali sta sada ajde sledeci ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Suhoj

Dajte ljudi recite nesto kako vam se cini tenk ???

Eraser

Quote from: Suhoj on 15-05-2008, 17:28:25
Dajte ljudi recite nesto kako vam se cini tenk ???

Ahahahah nemoj druze da se nerviras,navikni se na to da ti ljudi ovde kuliraju topike  ;D ;D ;D

Meni se cini kao da ova svetlija braon uopste nije farba nego boja plastike?!? Ne vidim bas najbolje jer slike nisu bas jasne.

gasha

Ma ok je skroz, izvini za reply malocas obrisao sam ga. Gledao sam pogresan topic.  ;D  Ljudi ovde bas ne gotive te "what if" zahvate. Vise sa palimo na authentic. Inace lepo izgleda, skroz korektan rad. odradi neki wash, da ga malo zaprljas, ustvari zaprljaj ga malo vise ;D

Aki

sasvim solidno izgleda!
Na gusenice si trebao da dodas malo rdje,i da drybrushujes sa steel,i na kraju da ih doteras pigmentima,ili pastelama.Ovako mi izgledaju isuvise nerealno.A mogao si i da ih zalepis ili necim fiksiras za tockove,jer ovako nemaju prirodan pad.
ali sve se to moze ispraviti na sledecoj maketi! :)

Suhoj

Fala na komentarima. Nemam jos pigmente ili pastele, moram da ih nabavim, a sto se tice gusenica, to sam sad ispravio pa sam zalepio za tockove. Slike cu okaciti jednom kad budem imao vremena za to.

Momcha

Dobro je da se trudis,i da radis dosta maketa,ali kao savet:
kad pocnes neku maketu da radis,malo pogledaj literaturu ili neke druge makete na netu,
mozes dosta korisnih stvari da nadjes naucis i primenis.
Sve u svemu
"Practice Makes Perfect"  ;D