What if 2 С1 Гвоздика,1:35,СКИФ

Previous topic - Next topic

La

Quote from: drazen on 13-05-2008, 09:35:07
Odlicno odradjeno ;)
Da li si na maketu dodavao neke dodatne dijelove- eceraj ili sl?
Meni ovo uopste ne izgleda igrackasto.


Хвала.
Нисам употребио сав ецерај већ само решетку на мотору
и поклопац ветробрана.

La

Quote from: oddball on 13-05-2008, 14:06:08
E saću ja da te kritikujem!  Znači ti si taj koji je kupio Gvozdiku dan pre mene kod Micevskog!!!  ;D  Šalim se. Lepo je ispao, i čiping je fino ispao. Dobar ti je i posao kada možeš tako da se zezaš  ;)  Prilično verno izgleda. Znam jer sam bio KO na jednoj od njih kada sam bio u vojsci. Samo jedna zamerka: okrugli poklopac na kupoli koji stoji odmah iza broja sa njene leve  strane je na pogrešnom mestu. To je poklopac kroz koji se izbacuju upotrebljene čaure i treba da bude više napred (manje-više na mestu grba) jer na tom mestu gde si ga ti stavio nalazi se borbeni komplet. A sve ostalo je superiška!

Тај сам!
Хвала на похвалама.
Ти дани уживања на послу су прошли...сад само жесток арбајт...мора нешто и да се заради.
Хвала ти што си ми открио тајну поклопца.Веруј ми убих се од размишљања и нисам успео
да докучим шта је то уопште  ;D...јбг ја сам у војсци био прашинар,слаб сам са том врстом технике.

La


La

Quote from: Boki on 13-05-2008, 17:00:52
Slažem se. Odlično izgleda. I definitivno ne liči na igračku :D ;)

Ух....добро је. :)  Хвала!

oddball

Nema frke  ;)
Sa te strane kupole sedi punilac i prilikom ipaljivanja granate on je skida sa nosača, otvara taj otvor ručno i izbacuje je napolje. Ako te zanima još nešto u vezi tog oruđa slobodno pitaj. Rus ga je napravio svaka mu čast. Top je sa čuvene D-30 haubice.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

La

Хвала.
Е сад ћу да звучим као онај лик из "Националне класе"
"Знате,треба ми онај део...онај гумени одоздо што иде, испод мотора"

Шта му је оно на дупету куполе...оно што је накачено заједно са мердевинама  ???

MBT - Slovakia

Marko zdar,
tak už vidím Tvou GVOZDIKU.  ::)  Moc pekné, zaujímava kamuflaž (schema), pekne prevedené. Môže byť. Neplánuješ diorámu?

La

Хвала Мартине!
Нисам планирао диораму...можда касније.