Cierva C.30

Previous topic - Next topic

djnik

Malopre stiglo od Squadrona. Cierva C.30 Azur 1/72. Za ovu kampanju sam zeleo da napravim nesto interesantno a jednostavno! Radove zapocinjem do vikenda!



gasha

Znaci ne mogu da verujem sta je sve letelo po toj Spaniji. Vrlo zanimljiv izbor. 

Otto Skorzeny

Ovo do sada nisam viđao!  ;)
Zanimljivo...

rodeo

Ovo je inace letelo i po miloj nam Kraljevini Jugoslovakiji.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

djnik

Jeste jeste letelo je i u VVKJ. Ukoliko mi se svidi ova maketa, a mislim da hoce, kupicu jos jedan i napravicu nas primerak.

tenk

jes' letelo i kod nas ;D u yuvam biltenu ima cela prica o njemu u vazduhoplovstvu kraljevine,jedva cekam da vidim ovo cudo!obavezno odradi i nas ;)
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

djnik

Nastavak radova, zavrsena je kabina i zalepljen je trup. Trup je dugacak svega 7.5cm.



djnik

Namucio sam se sa nogama stajnog trapa ali evo kao sto se vidi na slikama i to je gotovo. Takodje gotovi su i nosaci rotora.



milanco

lepo deluje vredelo je muka
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

djnik

Procureo je rezervoar sa uljem i kao sto mozete da vidite maketa je skroz crna. :)  Salu na stranu ofarbao sam maketu u gloss crnu i potom presao Future-om kako bih celu povrsinu pripremio za boju Aluminijuma tj. da bi sto bolje legla. Moja tema je pala na dno tako a sam odlucio da je malo ozivim, stvarno nisam imao vremena da radim na ovoj maketici ali evo ponovo sam krenuo pa ce biti nadam se uskoro gotova.



Sandman

planirash Alcladom da je prskash?

gasha

U ovim pripremnim fazama bi covek pomislio da nista od toga ne moze da ispadne. Sve bezlicno jos crno pa ubija konture. Ali kada dodju sledece fotke ima da se rodi pravi mali lepotan, osecam to. Aj pozuri malo.

djnik

Planiram, ali videcemo kako ce da se primi Alclad, sa prethodnim eksperimentima nisam bas imao srece.

djnik

Ovo je moj prvi uspesni eksperiment sa Alclad bojama. Veoma sam zadovoljan konacnim izgledom. Danas bih zavrsio maketu ali verovali ili ne, ne mogu da pronadjem dekale. Nisu u kutiji, nisu na stolu...hmmm!

 

gasha

Kao sto rekoh, obukao si ga i sad je cudo. Extra ti je legla boja, mnogo dobro deluje. A dekale potrazi u djubretu, ako ga jos nisi izbacio. Ja sam moje na srecu jutros nasao u maketarskoj kanti, koju na srecu praznim jednom mesecno. ;)