Cierva C.30

Previous topic - Next topic

djnik

Ma trazio sam ih u djubretu ali ih nema. Negde sam ih zagubio, to mi se ranije sa dekalima nije desavalo. Ajde da izgubim neki deo ali ceo set dekala... Ionako planiram da pazarim jos jedan koji cu odraditi u VVKJ bojama tako da cu iz te kutije nabaviti u krajnjem slucaju dekale. To znaci da ovu maketu necu zavrsiti ove nedelje vec kad se vratim sa zasluzenog odmora kroz 2 nedelje.

Goran A.

Odlicno izgleda i tradicionalno pedantno!

Petar_II

A mozda i sama visa sila te tera sada da uradis nas Kraljevine,sta mislis o tome.

djnik

Pa sa obzirom da mi dekali za kraljevski stizu ove nedelje a da cu novu Ciervu moci da narucim tek kad se vratim sa odmora krajem meseca postoji i ta mogucnost. Mislio sam da prvo vezbam na ovoj Spanskoj Ciervi i da tek onda nasu odradim bash kako treba. Videcemo ! :)

airbamby

Prelepo izgleda   0:)
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Profa

Ovu si odradio odlično :) Sad sačekaj još da ti stignu španski dekali u drugoj kutiji pa je onda završi (stići će u svakom slučaju pre kraja kampanje ;)) A onda veselo na VVKJ ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

djnik

Ne mogu da nadjem nigde dekale pa to ti je! Narucicu jos jednu Ciervu sa Squadrona kad se vratim sa odmora kroz desetak dana. Taman cu iskoristi dekale iz te Cierve za ovu vec uradjenu maketu dok cu samu maketu iskoristiti za nasu Ciervu. Do tada, pozdrav drugari!

Goran A.


djnik

Posto mi je danas stigla jos jedna maketa Cierve C. 30 koju planiram da uradim sa VVKJ oznakama i posto sam izgubio dekale od prve makete konacno sam uspeo da ovaj zapoceti projekat privedem kraju. Zadovoljan sam izgledom makete, sada znam na sta trebam da obratim paznju kada budem pravio drugu maketu sa VVKJ oznakama. Naime najvise sam se namucio sa nosacem rotora koji je od rezina i koji je veoma tanak i lomljiv. Posto se nekoliko puta polomio morao sam da ga zamenim delovima od stirena koje sam uradio u samogradnji. Maketa je ofarbana Alclad srebrnom bojom i veoma sam zadovoljan. Nadam se da se i vama dopada. Sad mogu da zapocnem jos jednu novu maketu heh ;)



Sandman

maika'i 'ekahi Cierva!  ;) :D

malo Havajcanskog da ne ispadnesh iz forme :P :D

shalim se, odlichno ti je ispala Cierva - Alclad finish je fenomenalan, a dekali su bash lepo legli pogotovo zastava na repu!

sad se baci na nashu ;)

pozz tj. aloha! :D

Kerber

Lep malisa.
A i lepo mu legla ta srebrna farba.
Interesantno izgleda, a i inace je interesantna letelica, sama po sebi.

gasha

Nije nash, ali dobar bash ;D  Vidim da ga nisi prljao, mozda malo da ga nauljis oko motora? Inace posebno me odusevljava kako je boja legla, mnogo dobro izgleda.

tripko

kakav slatkis, mali ali prelep. ;D

medico

mali ali...ubitachan  ;)
jedino bih na tvom mesto odradio pero-laki drybrush motora nekom stael ili srebrnom

oddball

Хаха, супер је мали зврк! Још једна посластица из Ђолетове кухиње.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!