Heller - Giat Leclerc 1:35

Previous topic - Next topic

Trutek

Dakle napokon gotov. Jucer sam jos do 2 sata u noci farbao neke sitnice i prckao po njemu i danas sam ga zgotovio.

Mozda je malo previse zaprasen, al sto sad, ucim jos tak da ce druge vec biti bolje... sve u svemu ja sam i više nego zadovoljan.

Necu vise nista prckati po njemu, osim da smislim natpis kako da napravim na podlozi da se vidi da je to "on"...

Ovako je sve pocelo:



A ovako završilo:











Nadam se da biti puno vise radova u dogledno vrijeme od mene u rubrici "zavrseni projekti"...

Lijep pozdrav...

MBT - Slovakia

Zdravím Ta, Trutek. Sjijna maketa, gratulujem. Možno ho ešte trochu zaprášiť, trochu wash, tenk musí býť špinavý, zaprášený. Leclerc je veľmi sjijni moderni tenk, nazývajú ho "tank V. generácie".Možno lepší ako americký Abrams.

La

#2
Quote from: Trutek on 18-05-2008, 16:12:16
... sve u svemu ja sam i više nego zadovoljan.

Добар рад...само напред.
То је и циљ-да ти будеш задовољан!

Trutek

Quote from: LA on 19-05-2008, 18:40:54
Добар рад...само напред.
То је и циљ-да ти будеш задовољан!

Jel mi mozetko ovo prevesti jer nazalost na cirilici je napisano a to ne razumijem, ili je to do browsera???

Aki

Odlican je leclerc,svaka cast!!!
Malo si ga vise zaprasio,ali ti je stvar ukusa.


Evo da prevedem na latinicu sta je LA rekao:

"Dobar rad...samo napred.
To je i cilj-da ti budes zadovoljan!"


Boki

I treba da budeš zadovoljan. Ovo super izgleda. Samo napred.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Trutek

hvala za prijevod...

s obzirom sto me sve zadesil prilikom njegovog rada (2 puta muskolo), zatim preko laka, i svega i svacega, ovo je super kako izgleda.

Jos cu na podlogu staviti koji grm i to ce biti to...

A sada se polako pripremam vec i za sljedeci projek u 72ci, koji ce biti slicnih dimenzija podloge, mozda cak i malo veci, moram jos sve stvari pribaviti, tigera imam, flak 88 imam, jos moram nabaviti  od revella sdkf Fama, i set vojnika sa konjima koji vuku topove jer ce super doci za flaka (dobio preporuku da su figure odlicne)...