Moji radovi ove godine

Previous topic - Next topic

Kerber

Opasni su ti Jetovi. Vrlo lepo.
Daj od svakog po 4-5 slika, za Galeriju clanova.

Sandman

auh! poprilichno mocna kolekcija!

jako mi se svidja trojka shvajcarskih "tigrova" :)

a pitam sam te za Fw-190 jer mi se uchinilo da sam ga negde video vec na netu (Hypersclae chini mi se) a planiram istog da radim... ali ono shto me buni je kamuflaza za gornje povrshine - svugde nalazim na podatke da je ishla RLM70 u paru sa RLM75 shto mi je malo chudno za taj period - trebalo bi da ide RLM74?

pa ako imash neki dobar izvor oko tih boja dojavi :)

hvala unapred,
S.

La

Ајд`,молим те,опиши како си радио мотор на FW-190F-8...
које боје...итд.

Zoki969

Izvanredno !
Uzitak je videti ovakvu kolekciju na jednom mestu !
Svaka cast !!!  ;) ;)

Boki

Auh! Sve lepši od lepšeg. Svaka čast.
Nego, gde si slikao Su-7? Na krilu nekug ruskog aviona? ???

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

InFlames

Quote from: Kerber on 14-05-2008, 11:47:38
Daj od svakog po 4-5 slika, za Galeriju clanova.

kamo da saljem ove fotke i gdje se nalazi ova galerija?

Quote from: Sandmana pitam sam te za Fw-190 jer mi se uchinilo da sam ga negde video vec na netu (Hypersclae chini mi se) a planiram istog da radim... ali ono shto me buni je kamuflaza za gornje povrshine - svugde nalazim na podatke da je ishla RLM70 u paru sa RLM75 shto mi je malo chudno za taj period - trebalo bi da ide RLM74?

pa ako imash neki dobar izvor oko tih boja dojavi

na zalost nemam konkretnih podatka o kamuflazu - moj je prema instrukcijama dekala... nisam nekvi WW2 Luftwaffe expert, ali volim Fw190

Quote from: LA
Ајд`,молим те,опиши како си радио мотор на FW-190F-8...
које боје...итд.

upotrebio sam Airesov resin motor sa PE dodacima... koje boje sam koristio se ne sjecam; vjerovatno aluminij, steel i slicno... ali bila je frka ta motor sastaviti - žice iz akmuluatora na svaki cilinder su vrlo VRLO tanke i to je bio prvi put, da sam morao koristi lecu

Quote from: bokiNego, gde si slikao Su-7? Na krilu nekug ruskog aviona?
Slikano na pravom Su-7B u muzeju u Vyskovu, CZ... Bio sam clan ovog muzeja ali zbog ex djevojke nazalost nisam vise...

evo jos 3 fotke
   

komoras

QuoteZa 1/72 koristio sam Revellu maketu a dekali su Superscale... Po poslednjem brojanju imam dekala da uradim više od 120 različitih Tomcata  >:D

auu doktore! stvarno si zasluzio posteno taj nadimak  ;D

svaka cast!

inace sam takodje veliki zaljubljenik u tomcata
kad videh black bunny rekoh mora jedan da uradim tako
stvarno sjajno izgleda

VX-4 sluzio samo za trening?
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

InFlames

VX-4 Evaulators i kasnije po spajanju s VX-5, VX-9 Vampires, bili su testne eskarilje; znaci ako su hteli nesto modificirati ili nesto novo upotrebiti na F-14, taj je deo bio poslan na testiranje u VX-4 ili kasnije VX-9, a potestiranju eskadrilja je odobrila ili bacila to novu stvar.

Kad su se spojili s VX-5 u VX-9, u Pentagonu su jim zabranili Playboy zeca na repima, tako da su imali dugo vreme na repima sismisa, kao uradni znak Vampires... Zadnju godinu Tomcata u VX-9, ipak so dovolili zeca kao farewell variantu; zanimivost - bio je to i poslednji izradzeni Tomcat...

Poleg velikog projekta da napravim barem po jednog Tomcata svake eskadrilje, zelja mi je napraviti i nekoliko VX-4 (još 2 siva i jedan mat crni) i VX-9 (jedan sivi i ovaj poslednji F-14D black bunny)

InFlames

evo više fotki i za galeriju clanova

ICM 1/288 Tu-160 'Blackjack'


Eduard 1/72 L-39ZA/ART Albatros


Revell 1/72 F-14A Tomcat; VF-211 Fighting Checkmates


Revell 1/72 A-6E Intruder


Revell 1/144 Concorde

British Airways


Air France


Heller 1/72 Gazelle Gama-M


Ako ima netko neko pitanje oko ovih maketa, samo slobodno...

gasha

nema pitanja, svaka cast, samo na gamu imam primedbu sto je suvise nova. Deluje kao iz fabrike.

djnik

Ti si se ove godine vala naradio! :) Vidim ne popustas! Samo tako nastavi, pravo je uzivanje gledati tvoje radove.