Mi-24 hind-F Italeri soviet AF roadhill show

Previous topic - Next topic

Vizant

Verovatno svima dobro znana maketa, nisam slikao u radu jer je bilo na pauzi nekoliko meseci ali skoro pa gotov samo sitnice i pomalo starenje jer je showoff model pa ne verujem da je bio puno ustrokavljen..


tek da ne mislite da sam preso u filozofe  i ne radim nista :P

milanco

Covece izgubi elisu!!!!!!
Svidja mi se lepo izgleda ajded zavrsavaj sto pre da ga vidimo upunom sjaju ili u punoj stroki zavisi kako ga uraqdis ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Sandman

jel su ova vrata na zadenjm kokpitu neshto deblja ili si samo debelu masku stavio?  :-\ malo mi chudno izgleda....

inache mi se svidja kako izgleda....

poshto imam istu maketu razmishljam se da mu vrata od "putnichke" kabine postavim u otvoreni polozaj...

kakvo je uklapanje makete?

Vizant

Uklapa se odlicno, znaci obaveznoi moras rotor da preradis pogledaj dragan kako je uradio
Vrata nisu deblja ni prednja ni zadnja nego nisu skroz zatvorena da bi ivica malo uhvatila farbu jer ce biti u otvorenom polozaju oba vrata mislim a ima i mozda 2-3 naslage tejpa jer oble povrsine tesko tacno pokriti Tamiya tejpom pa sam korigovao to sam maksirao odavno pa se i nes ecam verovatno cu morati malo da operem stakla prontom i cetkicom. Od scratcha planiram brisace za stakle lako je napraviti, signalizaciju, kabinu sam prilichno unapredio sto se ovde ne vidi sem ventilatora onih blesavih sa okruglim elisama jer su jako upadljivi  i mozda jos po neku sitnicu...

dragan_mig31

druze lepo izgleda ovo :) daj ako ti nije frka uslikaj kokpit i postavi fotke :)

Kerber

E, fala Bogu da si poceo sa maketama...
Nadam se da si onaj posao zavrsio na radost i korist... ;)
A sad, rad, rad , rad...hehehe
Nesto nece da mi otvori novi prozor sa slikom...ne mogu da komentarisem.
Ovako je suvise sitnjuravo da se dobro vidi.
Ajd' zavrsavaj, pa finalne fotke...da vidimo.
Pozz !

Vizant

Probaj ponovo imageshack ima problema izgleda vikendom sa serverima!

komoras

ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Kerber

Jel' ti ono napred, silverisu decali, neke uzduzne crte ili natpisi?
Sredjuj to, ostalo je OK, bar meni. Ne znam jel ovaj ima meku kamuflazu ili su tufne sa ostrijim ivicama?!?
Za sad deluje bas cool .

Vizant

Da ta dva mala stencila silverisu zaboravio da im metnem sol sirce :P stavljam oba i microsol i set'i nikako da zpamtim koje prvo koje drugo... Sredjeno vec, ova maskirna nije imala ostre prelaze to je ona sa psudo cvetovima ili jos neke mi-24 ima mali zilion profila ..

Sandman

Quote from: Vizant on 23-06-2008, 12:45:58
Da ta dva mala stencila silverisu zaboravio da im metnem sol sirce :P stavljam oba i microsol i set'i nikako da zpamtim koje prvo koje drugo...

prvo idesh plavi (set) pa onda crveni (sol) ;)

znachi prvo "sirce" (mirishe na sirce ovaj plavi) a onda onaj drugi...

mada je Gunze Mr. Softer definitivno jachi i bolji  :-\