1:72 A-10 kitbash

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

evo poceo sam da radim jedan a-10 od dve makete.makete sam radio jos davno.kad sam bio mali svi su mi pipali makete i ove dve su totalno unistene,sad probujem od te dve da uradim jedna.makete su 1:72 revell a-10 i 1:72 academy a-10.kabina je od revela dodao sam pilot i kaisevi.trup cu da izmesam od dve makete.





milanco

Da li imas mozda gondole za motore visak ja poceo da radi italerijev A 10 pa iseko gondole a sada bih da ne budu isecene. ??? ???Ako nemas ti mozda ima neko drugi jer bih voleo da zavrsim tu maketu ??? 8)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

dragan_mig31

znas subo makete su krsh.i sastavljam od dve jedna.motori imam visak.znas ove academy a-10 sam procitao na ARC odavno da imaju mali motori za razliku od revela.dublji su od revela i vise realisticne.isto vertikalac od revela ma vise detalja pa zato cu da ga ugradim i taj.stajni trap kod revela je bolji isto i kutije stajnoga trapa.kokpit kod revela je bolji i ima pozitiven reljef.i to je odprilike to.milanco ima visak gondole samo odma nemogu da ti pratim jer jos mi nusu rastavljenje totalno dve makete.rastavljam ih za nedela dena i smislim onda nacin kako da ti pratim gondole.

dragan_mig31

e samo nemogu da se odlucim za kamuflau.dali da bude sivo/siva ili standardna zelena?sta vi kazete?

Sandman

Quote from: dragan_mig31 on 08-11-2006, 14:43:08
e samo nemogu da se odlucim za kamuflau.dali da bude sivo/siva ili standardna zelena?sta vi kazete?

uradi npr. onu test kamuflazu gde je ceo A-10 u nekoj svetloj sand boji sa sitnim flekicama braon i zelene boje?

dragan_mig31

a sta znam nemam dekale za taj

Sandman

Quote from: dragan_mig31 on 08-11-2006, 15:11:07
a sta znam nemam dekale za taj

ma shta te briga bre..... uradi ga kako ti se svidja da bude lep....
shto morash da se striktono drzish uputstava? ;)

dragan_mig31

ma hocu maketa koja ce da pretstavlja avion koj postoji ili je nekad postojao necu what if maketa.

milanco

milanco ima visak gondole samo odma nemogu da ti pratim jer jos mi nusu rastavljenje totalno dve makete.rastavljam ih za nedela dena i smislim onda nacin kako da ti pratim gondole.

Ajde kada ih rastavis pa ce da se dogovorimo 8)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

oddball

@ kamuflaža:
moj glas ide maskirnoj (zelenoj). među nedovršenim imam i a-10 koji će biti european cammo. volim zelenu  ;D
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!