IAF f-16c x2

Previous topic - Next topic

Dada

Ohohoho! Draganche strikes again :) Lepo si se izvukao nakon curenja bolje po avionima, ajde sada jos onu gadnu zelenu :P i braon :)

PELE

Odlicno, stvarno profi izgledaju! :o :o :o :o :o
Samo napred, i daj jos malo slika! ;)



Pozdrav! ;)

GBU-10

Samo nastavi dobro ti ide

dragan_mig31

danas sam ofarbao kamfulazu do kraja.boje su bile malo prejake pa zato sam preprskao makete sa mat lak + 3 kapi pesok.sada izgledaju puno bolje.u proces farbanja polomio sam im pitoceve tako da sutra cu da ih uradim od medicinske igle,jer ionako izgledaju realnije i ne lome se tek tako na dodir.



GBU-10

Stvarno sad vec izgledaju mocno,kad ga zavrsavas?

Dada

Tooo!!! Jako lepo ispadose... Ajd sada dekali, znas da ja cekam ambleme :)

dragan_mig31

danas sam ofarbao treci zadnji deo kamuflaze.farbao sam u MM light ghost gray.boju sam razredio sa nitro razredjivac i susila se na dodir.u isti trenutak kad je doprela maketu.ovaj metot mi se jako svidja :)



gasha

Kazem ja, nitro je cudo. Ubzava rad znacajno i preciznost je mnogo veca.

dragan_mig31

evo ovo je kraj za danas :) ofarbao sam radom na oboje makete i izduvnike.izduvnike sam farbao sa mesavinu mesing + srebrenu da bi dobio onu prepoznatlivu zuckastu nijansu za ge-f110 motore.





Dada

To je to! Bravo shefe.

dragan_mig31

pre malo sam ofarbao kutije stanjog trapa,usisnici i lakirao sam sa MM gloss lak.na red idu dekale,naoruzanje,prljnanje i mat lak :)




Dada

USpeo si da se snadjes sa lakom. Super.

dragan_mig31

gotovo za danas :D zalepio sam dekale i naneo jos jedan sloj gloss lak.sutra cu da prljam obe f-16ce i cu da dovrsim naoruzanje.



GBU-10


Dada

U breee Draganche sta uradi?! Ovo je odlicno! Ti bas odlucio da ih zavrsis ovih dana, pardon, sati? :)
Super si se izvezbao.