Panther ausf. a 1/35 Italeri

Previous topic - Next topic

Suhoj

Super maketa od Italerija, evo slika mog rada....



Hawkeye

Da li znas nesto o ovoj maketi,mislim jel kopija Escijeve ili je bas njihova?

'Уживај младићу за младости своје!'

Bojan Ue

Super ti je ovo panterce, jesi li razmisljao jos malo da ga uprljas, malo washa, chipinga, malo jos blata na gusenicama >:D Super je efekat rdje na auspusima i gusenicama kako si izveo to? I jos jedno pitanje, kako su legle gusenice i kako su primile boju posto procitah negde da su gumene? Pozdrav i samo nastavi tako ;D

Aki

Lepo si ga ofarbao.
Ofarbaj mu gume na tockovima,ovako mi izgleda nerealno.
Na auspusima si malo preterao sa teksturom rdje.
Trebao si da mu skines koji sircen,da bude realnije,jer su uglavnom ploce otpadale usled ostecenja.

Suhoj

Quote from: Bojan Ue on 24-01-2009, 16:46:17
Super ti je ovo panterce, jesi li razmisljao jos malo da ga uprljas, malo washa, chipinga, malo jos blata na gusenicama >:D Super je efekat rdje na auspusima i gusenicama kako si izveo to? I jos jedno pitanje, kako su legle gusenice i kako su primile boju posto procitah negde da su gumene? Pozdrav i samo nastavi tako ;D
Nisam ranije vidoe komentare, sorry....
Lepo je legla boja na gusenice, gumene su, a nema washa, chipinga i sl. jer jos nisam poceo sa prljanjem samog tenka, za sad sam samo gusenice uradio (i tockove_ Rdja je radjena sa pigmentima i crnom bojom....

medico

lepo napreduje ! dobar je taj Italeri Panter .
sto se mene tice treba dosta wash-a , nesto manje chippinga pa onda mazanje pigmentima , definitivno je gruba ta textura rdje