Nashorn

Previous topic - Next topic

T34

I ja skromno mislim da bi je trebalo "srezati" :)

gasha

Nemoj da je skracujes nego je odvali ukoso kao da je razvaljena pri bombardovanju.

medico

sto se mene tiche bolja je 1. postavka ako nista onda skarcuj zgradu !

Momcha




Evo poslusao sam vase savete,zadrzao seoski izgled ;D i napravio novu "skraceniju" varijantu.Cekam postolje
da mi se zavrsi da mogu da zalepim stiropor i onda krecem u finalnu etapu zavrsetka diorame.

gasha

pametna odluka ;)

Momcha

Mali napredak.Poce sam da sadim travu ;D >:D ima tu jos da se zasadi,pa onda krece bojenje iste
i ostalih detalja.Da i krov se jos razmisljam da li da radim kao crepove ili kao ploce.Nova ograda je napravljena
zahvaljujuci Frikomu ;D



Momcha

Evo prvih slika obojene trave,inace je pravljena od konopca,i ovi ostriji delovi  od dlaka sa cetke za farbanje.
Ona zelena povrsina ispred Nashorna je buduci potok koji je u pocetnoj fazi izrade.




komoras

super je   :D
samo ovi stubovi nekako ne znam ni ja...verovatno nisu jos gotovi...oroni ih malo i od gore
i tarabu
malo nakrivi/polomi neku dasku...  ;)
sem ako radnja nije smestene u zapadnoj nemackoj
posto kod nemca sve pod konac
cak i taraba  ;D


sve ostalo je svaka cast
pogotovu ova trava

i najvise mi se svidja top na vozilu sto si ga postedeo zimske kamuflaze
super izgleda  0:)
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Momcha

Mali up-date slika,sa crepovima i "mahovinom".Stvorio mi se problem
sto sam ovu dioramu poceo kao vlaznu zimu bez snega,a ona meni sve vise lici na
neku letnju.U svakom slucaju evo fotki a ja se bacam u mozganje sta dalje >:D ;D
Kolica sam napravio od Frikomovih carolija,ima jos da se dorade malo....




nesha

Ma sta je vazno da li je zima ili leto? Vidis i sam kako je vreme promenljivo ;) ;D
Svaka ti cast na kolicima (der malo objasni kako si frikombinovao carolije)
Znas sta bi bilo fino? Da unutar zgrade sad lepo dodas neke detalje da vise po zidovima, tipa: lanac, konopac, neke alatke...posto je ocigledno neka vrsta ambara. takodje da je zid (unutra) malo vise oronuo u donjim delovima...

Shakal

Ma,vidi ti kolica... Bas su mocna...
Mozda ne bi bilo lose da je jedno krilo vrata na tom ambaru razvaljeno... ::)

Momcha

Quote from: nesha on 02-07-2008, 08:08:46
Ma sta je vazno da li je zima ili leto? Vidis i sam kako je vreme promenljivo ;) ;D
Svaka ti cast na kolicima (der malo objasni kako si frikombinovao carolije)
Znas sta bi bilo fino? Da unutar zgrade sad lepo dodas neke detalje da vise po zidovima, tipa: lanac, konopac, neke alatke...posto je ocigledno neka vrsta ambara. takodje da je zid (unutra) malo vise oronuo u donjim delovima...
Neso citas mi misli,i te kako ce da vise lanci.....paprike ;D i ostala cuda.Kolica sam pravio od drvca za sladoled a
tockovi su od plasticne ambalaze "prstena"(vitamina c,magnezijuma...) kkoji se baca prilikom otvaranja.

nesha

Sjajna ideja za tockove :) nikada se ne bi setio -ja vitamin c unosim koroz cigarete :P ;) :D (moracu ocigledno da predjem na alternativne izvore, kazu da je i zdravije).
Ne preceruj sa lancima, da neko ne pomisli nesto-ima ljudi sa bujnom mastom medju nama  >:D ;D Paprike su dobar izbor, kao i suseni listovi duvana (radi vitamina...)